Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a munkatársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a munkatársamba. Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
Családom van, így egy beteljesületlen szerelem. A férjemmel teljesen ellaposodott a házasságunk, valószínű, hogy ezért álmodozom másról. Teljesen bele szerettem , minden gondolatom körülötteforog. Nagyon szenvedek.
2016. aug. 12. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem te írtad ki ezt a kérdést? Csak a másik nem szemszögéből?


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazassag

2016. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem. Most írok ide először.
2016. aug. 12. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:

1# vagyok.

Rossz linket küldtem. Erre gondoltam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..

De ha nem te írtad ki akkor jó.


Hogy verd ki a fejedből?

Nehéz lesz főleg mivel a munkatársad és napi szinten találkoztok.

De ha ennyire nem jó a házasságod akkor miért nem tesztek ellene vagy rosszabbik esetben váltok el?

2016. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbáljuk helyre hozni, de nem egyszerű, főleg úgy hogy másról álmodozom. Egy gyerkőc van, így a vállás szóba sem jöhet.
2016. aug. 12. 21:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor próbáljuk a gyerek szempontjából nézni? Bizony észre fogja venni, hogy valami nem stimmel, feszültség őrá is ráragad, stb... „nem hülye, csak gyerek!”, ezt tanuld meg! :) tudni fogja, ha anya és apa elhidegültek, max csak nem érti hogy mi történik.

Szóval hamar ki kellene találni, hogy mi legyen a családdal. Én úgy gondolom érdemes lenne szakemberrel beszélned. Ha másra van szükséged, mint amit a kapcsolatodból megkaphatsz, akkor sajna dobbantani kell :/ a gyerkőcnek mindenhogyan rosszul jön ki a szitu sajna :/

2016. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben, gyerek nelkul es ket evig semmit nem csinaltunk egymassal, sot fel is momdtam h elkeruljem. Ez ido alatt nem kommunikaltunk, de iszonyuan hianyzott de sikeresen visszazokkentem a hazassagomba, viszont nem telt egy ugy nap h ne gondoltam volna ra.


Egyszeruen bennem volt a dolog, aztan felkeresett es megtortent a dolog es azota jol vagyok, nincsenek olyan gondolataim h mi lenne ha, jol vagyok a ferjemmel es minden oke.


Ha nem teszem meg meg most is ezen agyalnek, de igy mar nem:-)Neha erdemes kiereszteni a gozt:-)

2016. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok, több mint 10 év házasság és két gyerek mellett nemrég mondtuk ki a férjemmel hogy elvalunk . Már csak a gyerekek miatt voltunk együtt, egymást viszont nem tudjuk elviselni.

Én is beleszerettem egy kollégámba aki szintén házas. Több mint egy éve van viszonyunk, ami raebresztett arra, hogy mennyi jóból maradok ki miközben egymást kinozzuk a férjemmel "a gyerekek érdekében ". Emellett pedig sajnos a gyerekek is feszültek, akkor érzik jól magukat ha egy Boldog, kiegyensúlyozott anyukával és apukaval tolthetik az idejüket, ezt viszont mar csak külön - külön tudjuk nekik megadni.

Ha sikerült volna lekuzdeni az érzéseimet és nem kezdek viszonyt a munkatarsammal lehet hogy még 10 évet lehúztam volna box zsakkent egy rossz hházasságban.Ettol függetlenül nem arra várok hogy ő is elvaljon és nyilvánosan is egymás karjaiba borulhassunk, egyszerűen csak hálás vagyok amiert emlékeztetett rá hogy vannak ertekeim, és hogy egy rossz döntés nem kell hogy az utolsó döntés Legyen.

2016. aug. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amíg van értelme megmenteni a házasságotokat, és mindketten akarjátok, addig próbáljátok meg, nyilvánvalóan ezért sikerült másnak beleférkőzni a gondolataidba. A gyereknek nem jó feszültségben felnőni, ezt tartsátok szem előtt. Hülyeség "a gyerek miatt" együtt maradni, a gyerek nem hülye, csak kicsi, és a rossz minta ráragad, és akár az is következhet belőle, hogy később ő majd nem akar párkapcsolatot, mert alkalmatlannak érzi majd magát. Itt egy példa erre: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Ha kell, menjetek el házassági terápiára, mindegy, amíg mindketten keresitek a megoldást, addig legyetek rajta.


Ha viszont már odáig juttok, hogy nem működik, akármit is próbáltok, akkor jobb külön, és a gyereknek is. A kollégád semmiképpen sem ok, csak következmény, de ezt te is tudod.

2016. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. A gyerkőc semmit nem vesz észre ebből. Nem vitázunk, nem vagyunk befeszülve, ugyanúgy megyünk közösen programra, de ezen kívül semmi. Csak a gyerek a közös témánk, más semmi. Valőszínű, hogy ezért szerelmesedtem bele a munkatársamba, eddig szinte tudomást sem vettem róla, pedig egy pár éve együtt dolgozunk. Most meg minden szava olyan jól esik. Remélem, majd az idő enyhíti az érzéseimet. Az biztos, hogy nem akarom, hogy megtudja mennyire oda vagyok érte, mert abból semmi jó nem sülne ki. Tudom, hogy a Férjem nagyon szeret, és teljesen rajta van, hogy minden rendbe Jöjjön kettőnk között. Itt az én érzéseimmel vannak gondok. Nem szeretem már csak úgy mint egy családtagot. Egyáltalán nem vonzódom hozzá. Az én fejembe kell rendet tennem, de nem nagyon megy, és ez teljesen felőröl.
2016. aug. 13. 12:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg ezt a férjeddel. Talán fel lehetne dobni. Hosszú távon nem jó a langyos víz, és ezt majd te is látni fogod, ha így marad.
2016. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!