Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakinek a lelke vágyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek a lelke vágyik egy másik személyre, azt hogyan kell elképzelni? Mit érez ilyenkor az, aki vágyik a másik személyre?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy szerelmes? Van az ilyen kapcsolatnak jövője?
2016. aug. 14. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont az a lenyege , hogy nem kepzelges, mivel nem az agyadban van, hanem a testedben/lelkedben. Hasonlitani tudnam pl egy izhez, amit szeretek. Tegyuk fel, hogy ittam mar eletemben egy nagyon finom teat, ha eppen nincs a keszleten, vagy fizikalisan nem erzem, akkor is fel tudom idezni, hogy milyen az ize, es milyen erzest valt ki belolem. Ha van egy ferfi vagy no, de meg soha nem volt semmilyen kontaktusod vele, sem fizikalis sem verbalis, akkor is fel tudod magadban, a testedben idezni, hogy mit valt ki beloled. Szerintem az ilyen kapcsolat a legjobb, amikor erzed belul, hogy mit valthat(na) ki beloled.
2016. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát...Nem tudom ez mennyire az, amire gondolsz, de:

Megismerkedtem egy lánnyal, bizonyos okok miatt nem jöhettünk össze, utána nem is beszéltünk.Én már ekkor mondjuk, hogy tipikusan fülig beleestem, de annál mélyebb volt.Egyszerűen 1 napja ismertük egymást, de a kínos csend se volt kínos, mindenki azonnal látta, hogy bejövünk egymásnak, mindkettőnk részéről első látásra dolog volt, ilyenek.Nekem eléggé fájt, hogy megszakítottuk a kapcsolatot, de el kellett viselnem.

Aztán mostanában újra találkoztunk, ismét dumálunk és ugyan az a hiányérzet jött vissza, mint mikor elváltunk annó.Hogy hiába beszélgetek x emberrel, egyik sem Ő.Hogy amint elküldtem az üzenetet egyből várom a válaszát, hogy bárhol van, én is ott akarok lenni, hogy egy elég rossz különválás után is mintha legjobb barátok (vagy mégtöbb) lennénk, pont úgy tudunk beszélni.De fontos, hogy előtérbe jött ez az érzés, nem pedig újra kialakult.Tehát ez alatt az idő alatt sem múlt el teljesen, hiába voltam közben mással, időről időre azért eszembe jutott, akár hiányzott is.

Igen, lehet szerelmes és remélem, hogy lehet jövője :)

2016. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég nehéz ezt megfogalmazni, az érzés meg van bennem is, de sajnos nem vagyok költő, hogy szépen le tudjam írni. Mindenesetre megpróbálom. Amikor valakire a testeddel vágysz, akkor azt szeretnéd, hogy megöleld, hozzáérj, érezd az illatát, belenézhess a szemébe, ilyesmi, tehát, hogy fizikailag kontaktusba kerülhess vele. Ez viszonylag egyszerű. Na, ha a lelked vágyik valakire, annak a hiányát egyszerűen lehetetlen pótolni. Olyan, mint ha állandó üresség lenne benned, félembernek érzed magad nélküle és tudod, hogy ha már csak ott állhatnál mellette, boldog lennél. Ösztönösen vágysz rá, és valami mindig húz felé, mint ha össze lennél kötne vele. Mindent szeretnél tudni róla, hogy mit érez, mit gondol, mit élt át, és szeretnéd te is megosztani vele a legbensőbb titkaidat. Érzed, hogy ő az, aki TÉGED, az igazi énedet valóban meg tudja érteni, kapcsolódsz hozzá megmagyarázhatatlan módon. Igen, ez valamilyen szinten szerelem, de sokkal több is annál. Ha megtaláltad azt, akivel lelkileg passzolsz, akkor lehetetlen tőle elszakadni.
2016. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szóról szóra ezt mondta nekem, hogy így vágyik rám!! Lehet nem szabadna hagynom, hogy ''elvesszünk'' nem szabadna akarattal eltávolodnom tőle. Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 15. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!