Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szakításnál (válásnál) más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakításnál (válásnál) más is azt érzi, hogy nem tudja elképzelni az életét a másik nélkül? Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Aztán rájön az ember, hogy van élet utána is. Nem is akármilyen!
2014. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1-esnél tökéletesebb választ magam sem tudnék adni.
2014. ápr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Még ha a poklot is járod meg miatta, el fog múlni.
2014. ápr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, ez normális akkor, ha még szereted.
2014. ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem lehetünk együtt, mert a páromnak dühkitörései vannak.

Ez alattam alakult ki, (fiatalok vagyunk) nem volt még ilyen hosszú kapcsolata.

De mivel ez másnál még nem volt úgy döntöttünk, hogy hanyagoljuk egymást, mert az én idegeim is tönkremennek a hülyeségtől. Már elkezdett pszichológushoz járni, de ha nem változik, akkor részemről így nem maradhat, mert nem fogok így gyereket vállalni.

Egymás nélkül viszont nem tudjuk elképzelni az életünket, nagyjából belőttük mikor házasodnánk, igazából (szóban) már rég elterveztünk mindent.

Majdnem 5 éve vagyunk együtt.

Normális ez az érzés, vagy túl erős a kötelék? Túlságosan szeretjük egymást? Vagy minden szakítás ilyen?

2014. ápr. 24. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:
akik évekig együtt vannak, ha nem is szeretik egymást a szakítás pillanatában attól még fáj mindkettőnek valamilyen szinten, hisz mégiscsak együtt éltek, kialakultak bizonyos szokások amik csak nekik voltak, egy jelentéktelen kis szón csak ők ketten nevettek, vagy a reggeli közös kávézás évek óta, vagy a szokásos esti vacsora+filmnézés.. ezek az apróságok nagyon tudnak hiányozni és akik nem is szerették egymást az elválásnál bizony utána érezhetnek "fantom szerelmet". teljesen normális. de napról napra kevésbé hiányoznak a dolgok vagy épp a másik.
2014. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Túl vagyok több ilyenen, - mindig úgy érzi az ember, hogy vége a világnak, nekem, mindenemnek.

Akkor is rémes hiány volt, amikor én léptem ki a kapcsolatból...

Te meg jól döntöttél, - akinél dühkitörések szerepelnek, az nem egészen OK, és nem tudni, marad-e ennyi, vagy még romlik.

2014. ápr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudtunk szakítani, mert mindkettőnket elfogta ez az érzés, ezért voltam kíváncsi, hogy normális-e ez.

Én nem tudom...

Nem tudjuk egymást elengedni...

Biztosan túlságosan ragaszkodunk a másikhoz...

Borzasztó nehéz helyzetben érzem magam.

2014. ápr. 25. 19:08
 9/9 A kérdező kommentje:

Meg az a "baj", hogy az agybaján kívül többnyire minden rnebde van köztünk. És úgy érzem, hogy akár lehetne tökéletes minden, ha nem lenne ez...

Egyelőre várunk szerintem, hogy segít-e a szakember.

2014. ápr. 25. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!