Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szerelmesek foglalt férfibe/nőbe?

Figyelt kérdés

Úgy hogy nem volt egyoldalú sem viszonzatlan.

Milyen volt vele lenni?

Megbántad?

Elhagyta a párját, esetleg téged?

Köszönet aki megosztja velem, akár privátban!



2016. aug. 14. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt még ilyen.
2016. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Igen volt ilyen, még régebben.
2016. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Volt ilyen, fanatsztikus volt, nem bantam meg es egyikunk sem hagyta el a parjat egymasert, ez nem errol szolt.
2016. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Titusztitusz ***** válasza:
55%
Igen...Sok ilyenben volt már részem...Nagyon sokban...A házas nők ugyanis valahogy nagyon tudtak vonzani mindig is...És nem bántam meg sohasem a dolgot...
2016. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Én jelenleg vagyok azt hiszem szerelmes egy nős férfiba. Azért csak azt hiszem, mert bár már voltak barátaim, ilyet még soha nem éreztem.. Mindig csak rágondolok, minden gondolatom körülötte forog, ha meg meglátom 3x gyorsabban ver a szívem, ahogy rámnéz attól meg végem van. Szóval szerintem tökre beleestem. Forr köztünk a levegő, érezni, hogy van valami, elmondta, hogy tetszem neki, gyönyörű vagyok stb stb, de tudom, hogy ő csak szexet akarna, ehhez meg nem asszisztálok. Meg alapból van gerincem, tehát nem fogok nős emberrel kezdeni és ráadásként idősebb is tőlem kb 20 évvel, bár ez nem zavarna igazából. Szóval kb ennyi az én sztorim. Neked kérdező volt már ilyenben részed? :)
2016. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
56%

Igen. De viszonzatlan maradt.

Csak szexet akart volna maximum.

Nem mentem bele.

2016. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Határozottan nem mondhatnám, de kb. ilyesmi volt a helyzet: már nem igazán voltak egy pár, de még nem lett kimondva a szakítás (távkapcsolat, országon belüli de nem kis távolsággal). Ekkor kerültem a képbe én. 10 éve a férjem.
2016. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen,mindketten foglaltak voltunk. Én együtt vagyok a párommal, tőle viszont elvált a felesége,bár ő nem akart. Nem bántam meg,mert jó volt,nagyon..

Csak most azon vagyok h elfelejtsem mivel nem volt reális, 17évvel idősebb nálam,lehet ő is csak szexre hajtott bár azt mondta őszintén szeret.

Mivel párom nem akarom elhagyni,igy az idősebb pasi elhuzott messzire,kb.1000km. És valszeg jól elvan más nőkkel.

2016. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerelmes nem voltam, de nagyon vonzott minden téren. Biztosan tudom, hogy én is őt. Többször elmondta, hogy mindent megtenne, hogy velem lehessen, ha nem lenne barátja... Nehéz időszak volt a kapcsolatában, rengeteget voltunk együtt, beszélgettük.

Mindenesetre nem történt semmi, mert nem kezdek foglalt nővel. Néha azért nehéz volt megállni. Mindez tartott pár hónapig, utána helyrejött a kapcsolata, és hirtelen már nem voltam olyan fontos. Már nem is beszélünk.

2016. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-Es Es meg mindig szereted?
2016. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!