Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, kik komolyabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, kik komolyabb kapcsolatban vagytok, hosszabb ideje együtt a párotokkal ( fél év,1 év vagy annál több) ideje és szerelmesek vagytok. Szoktattok kezdeményezni a szeretkezést? Ha igen, hogyan? 23/L

Figyelt kérdés

1 éve együtt vagyok a szerelmemmel. Eddig mindig a kezdeményezte az együttléteinket. Tényleg nagyon szeret engem, kedves, gyengéd, figyelmes. Neki az a fontos nekem jó legyen és jó is.

Arra gondoltam kezdeményezhetnék én ezzel is bizonyítva az iránta érzett szerelmemet.

Érdemes nőként meglepnem illetve kezdeményeznem, ha igen, hogyan?



2016. ápr. 26. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy érdemes kezdeményezned, sőt, furcsa, hogy a párod nem szólt még, hogy zavarja, hogy csak ő kezdeményez. A szex két emberen múlik, a férfiaknak is jól esik, ha a nő a kezébe veszi az irányítást, és érezteti vele, hogy kívánja.


Mi 4 éve vagyunk együtt, nagyon szerelmesek vagyunk, és kb. fele-fele arányban szoktunk kezdeményezni.


1 éve együtt vagytok, gondolom tudod, mi izgatja őt fel, hát csináld azt! Néha elég, ha az ember a másik fülébe súgja, mennyire kívánja, mennyire szexelni akar vele, de ha a tettek mezejére lépnél, akkor sem kell megijedned, nagyon egyszerű a dolog. Csókold meg hevesen, szenvedélyesen, vadul, simogasd a testét, csinálj olyan dolgokat, amik izgatják (pl. az én párom nyaka nagyon érzékeny, azt lehet csókolni, harapni, és felizgul).

Vagy ha nem mered őt letámadni, akkor nyomj neki egy szexi sztriptízt előzmény nélkül! :D

2016. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, teljesen normális dolog,én is szoktam. Tetszeni fog Neki. :)
2016. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam. Megsimogatom intim területen, csókolgatom a nyakát, vagy vmi. Ezekből mindig rájön.

25L

2016. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Három éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást. Bár nem olyan gyakran, mint ő, de én is szoktam kezdeményezni. Akkor van a legkönnyebb dolgom, ha együtt fürdünk, de pl ha reggel gyengéd simogatással ébresztem, arra is be szokott indulni. Vagy ha egyszerűen beindulok és "elkapom". :) Mindig örül neki, szerintem a te barátod is örülne, ha te is kezdeményeznél, szóval csak nyugodtan! :)


23/L

2016. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6 ève vagyunk együtt a fèrjemmel, de mèg eszembe se jutott h ki kène vàrnom,hogy mindig ő kezdemènyezzen. Sőt, szerintem kifejezetten izgalmas, hogy mindketten szoktunk kezdemènyezni. Pl. Szenvedèlyesen vègigsimìtom a nyakátòl a mellkasàn keresztül a hasàig..sőt tovàbb is;) vagy egyszerűen elmondom neki, hogy imàdom a bőrèt ès a testèt èrezni ès nagyon kìvànom. De olyan is szokott lenni,hogy mire bejön a fürdőből levetkőzve vàrom az àgyban.
2016. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez lenne a minimum hogy egyszer egyszer kezdeményezz. Nem is értem ezt miért kell megkérdezni . Vágjál bele !
2016. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

20 év alatt egyszer sem kezdeményezett a feleségem. Ma már nem is akarom, hogy kezdeményezzen, egyszerűen nem akarok már lefeküdni (sem) vele.

Szerintem benne van a válasz, a kérdésedre...

2016. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1 éve vagyunk együtt, nagyon ritkán jutok el oda, hogy én kezdeményezzek, mert többnyire megelőz vele... :) vagyis úgy spontán jön.
2016. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát 8 éve vagyok együtt a feleségemmel. Az első években még ő is kezdeményezett, felébresztett éjjel meg ilyesmi...most már kicsit más. Mindig én kezdeményezek, kb heti egyszer bele is megy - ilyenkor mindig marha jókat szexelünk, csak hát összességében ez kevés.

Amúgy nagyon szeretem továbbra is, de azért jó lenne ha ő is aktivizálná magát néha.

2016. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 icu75 ***** válasza:
63%
Szerintem reggel mikor alszik lepd meg a száddal,ha arra ébred tuti,tudni fogja mi a szitu!
2016. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!