Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az, hogy szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy szerelmi bánat?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mármint azért, h nem tudod milyen, nem tapasztaltad még.
2016. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem,hogy köszi:) De még ki tudja mit hoz az élet lehet,hogy meg fogom tapasztalni !
2016. aug. 16. 22:05
 13/15 anonim ***** válasza:
A szerelmi bánatnál szerintem nincs rosszabb, addig örűlj míg nem tapasztaltad meg. Sajnos én most ilyen helyzetbe vagyok. Reménytelenűl szerelmes vagyok valakibe, pedig tudom hogy úgyse lehet az enyém. Ő nem így érez, csak barátként tekint rám. Minden percben sírni tudnék, annyira rossz. Ha meglátom olyan mintha kitépné a szivem, fáj látni. Mindenhol őt látom, minden zenében az ő hangját hallom. Nem tudom kiverni a gondolatomból sajnos!!
2016. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az egy olyan időszak, amikkr az ember nagyon sokat tanul magáról, az érzéseiről, szükségleteiről, döntéshozatalról, tervezésről, stb... nagy lelki kínok közepette.
2016. aug. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig én sem tudtam, mi az. Több tucat kapcsolatom volt, de mindből én szálltam ki. Jellemzően azért, mert valami nem klappolt, én pedig az igazit kerestem. Azt a társat, aki az élet minden területén a partnerem tud lenni. Többször voltam szerelmes, de utólag mindig kiderült, hogy ezek csak felejthető momentumok voltak az életemben. Aztán jött valaki, aki megismertetett a pokol minden kínjával. Fél évig tartott mindössze. Fél évig a hetedik mennyország volt az otthonom. Aztán kiszeretett belőlem, és én tönkrementem. Család, egészség, egzisztencia, minden elúszott egy szempillantás alatt. Iszonyatosan szenvedtem. De - amíg nem ismertem meg a második feleségemet - egy pillanatnyi habozás nélkül újrakezdtem volna!
2016. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!