Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van társam, de más is kell....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van társam, de más is kell. Vajon mit tegyek? Tobb kerdesem is van, lent.

Figyelt kérdés

Tehat a parommal mar 4 eve vagyunk egyutt, egyutt elunk stb. Mindketten huszonevesek vagyunk, tehat eleg fiatalok, fiatalon talalkoztunk. Kicsit ellaposodott mar a kapcsolatunk, rengeteget veszekedunk, stb. (Gondolom masnak is ismeros lehet a szitu)


A problemam az, hogy van egy kollegaja akinek bemutatott, es azota nagyon joba lettem a sraccal. Viszont akarhanyszor talalkozunk, nagyon egy hullamhosszon vagyunk, rengeteget nevetunk, mindenrol eltudunk beszelni, es mintha ereznem a szikrat koztunk. Nem tortent semmi kozottunk, olyan volt hogy sokat ittunk es nagyon sokat olelkeztunk, osszebujva fekudtunk, vagy puszit nyomott a nyakamra hatulrol, vagy az arcomra. Tehat semmi komoly. Viszont nem beszelunk ezekrol, o nem lep semerre, en sem. En nem merek mert felek hogy csak baratkent tekint ram, es ezzel vege lesz a jelenlegi kapcsolatomnak, es ot is elveszitem. Nem tudom hogy hogy tudjam meg hogy akar e engem. Sokat beszelgettunk, rolam, rola, a jelenlegi kapcsolatomrol, es ois aztmondta lepjek ki belole. De nemtudom hogy baratkent mondta, vagy azert mert esetleg tobbet akarna, csak igy nem lep hogy van valakim.


Honapok ota huzodik ez a dolog, azert nem szakitok a jelenlegi baratommal mert kozben bennem van a remeny hogy talan jobb lez a viszonyunk, de ugYerzem ha a masik sraccal lehetne valami komolyabb, gondolkodas nelkul kiszallnek ebbol.


Volt mar hogy a sracnal aludtam de akkorsem tortent semmi csak olelkeztunk az agyba, en ereztem hogy tobbet is akarnek de nem tettem semmi olyat az olelesen kivul es o sem. Nagyon egy hullamhosszon vagyunk. Mindig megved ha olyan a szituacio tarsasagban. Sokszor olelgetjuk egymast. Sok osszenezesunk van. Keresem vele a fizikai kontaktot de ugyvettem eszre hogy ois, sokat csipked, csikiz, szurkal stb.. Megjegyezte mar hogy szep vagyok smink nelkul ne sminkeljem magam, tehat tesz megjegyzeseket neha. Szinte minden hetveget egyutt toltunk. De csak mint baratok. De en erzem hogy ez tobb de felek hogy rosszul erzem.


A pasiknal ezek mit jelentenek? Lehetseges hogy akarna valamit de nem lep mert ott a baratom aki mellesleg a kollegaja (nemsokara ex kollegaja)? Vagy tenyleg csak baratkozni akar? Segitsetek kerleeek!! Azert nem kerdezek ra telibe, mert felek ha felreertem es tenyleg csak baratkozna kinos lesz es elromlik minden. Azert szeretnek biztosra menni, vagyhogy mibol tudommeg hogy tetszek neki, vagy akar tolem valamit, mert utana mar batrabb lennek...


Negativ kommentektol kimeljetek, lehet hogy hosszu lett, de beszari vagyok, lehethogy bunkonak is tunok a parommal szembe igy de a reszleteket hogy mi miert van azt nem tudjatok, es nem is mennek bele. Kerlek segitsetek.



#szerelem #veszekedés #kapcsolat #tetszik #mas kell #ket tuz kozott
2016. aug. 22. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Néhány elgondolkodtató kérdés:

- Az új kiszemelten kívül, anélkül is ellaposodott a kapcsolatod. Miért gondolod, hogy normális így élni huszonévesen?

- Mit teszel a jelenlegi kapcsolatod javításáért (mert az új pasival való simogatás meg ölelgetés meg nyakra puszizgatás nagyon, de nagyon nem jó irány és ezt szerintem te is tudod)

- Valójában mit érzel az új, "kiszemelt" férfi iránt? Mennyivel több ez, mint egyszerű szexuális vonzódás vagy épp csak az újdonság varázsa, mert egy langyos lábvíz jellegúű kapcsolatban vagy? (onnan minden izgalmasnak és újnak tűnhet, de lehet, hogy nem azért, mert az is, hanem mert te vagy lapos kapcsolatban!)

- Te vajon hogyan reagálnál, ha megtudnád, hogy a jelenlegi párod ölelkezik meg pusziszkodik egy nővel (és nem, nem mentség erre sem az ivás...) Kicsit sem érzed azt, hogy ezzel átléptél egy határt?


csak válaszold meg ezeket magadnak.

2016. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Estienne ***** válasza:
100%

Az a baj drága, hogy azért vagy a pároddal mert "kapcsolatfüggő" vagy és félsz egyedül lenni. Ha tudnád, hogy van egy kis esélyed ennél a srácnál már szaladnál is hozzá. És ez szerintem gusztustalan egy kapcsolatban. Nincs ezzel baj, csak akkor legyen gerinced és állj oda a pasid elé, hogy te mást akarsz.


Oké, nem csaltad meg de ebből a szövegből úgy jön le, ez nem a te érdemed, csak a srác nem lépett még. Amint le akarna teperni te már tennéd szét a lábad. És az már tényleg megcsalás. Legyél tisztességes és szakíts a pároddal.

2016. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Elejébe olvastam csak bele,h az új "spanoddal" miket műveltek, hát gratulálok! Érzelmi szinted az 0! Sajnálom a párodat, h rád pazarolt el 4 évet. Meg, h 4 év után ellaposodott a kapcsolat! Öcsééééém, nagyon bírom ezeket a "kifogásokat". Csajszi, neked senki nem mondta, h a szerelem 1x elmúlik és már csak a szeretet, a kitartás és az emlékek kötnek össze?! Akkor én most elmondom!


Továbbá, h nem tudjuk az okot... Hmmm..Erre annyi lenne a válaszom, h a megcsalásra és mások magyarul átb@..ására nincs olyan ok, ami szépítene ezen... Akkor szét kell menni a másikkal, megadni neki is a lehetőséget, h éljen és ennyi! Nem "bebiztosítani" őt, h ha ló nincs akkor jó a szamár is. Ha tényleg akkora nagylány vagy, akkor szedd össze magad és állj elé, h bocs de nem működik. A legszánalmasabb dolog így kihasználni a másikat! Remélem az újdonsült majd veled is megteszi, csak h ne halj meg úgy, h nem tudod milyen ;) Sok boldogságot!

2016. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csokolgatja a nyakad mikozben te kapcsoatban vagy es ez neked semmi kulonos. Megmondom en mi fog tortenni:megcsalod a mostani parod mert egy suttyo vagy es kenyelmesebb mint helyrehozni a kapcsolatot. Aztan osszejossz az uj sraccal akit ugyanugy meg fogsz csalni vagy o lep felre (mivel jelen helyzetben is hajando ilyeneket csinalni veled ugy hogy tisztaban van azzal hogy kapcsoatban vagy).

Ennyi. Nem az ellaposodott kapcsolat a gond hanem te magad. Azt pedig mindig viszed majd az uj kapcsolataidba is.

Lotyo.

21/N

2016. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:
73%

#2,#3,#4-es királyság emberek! Pacsi nekik!

Hozzáfűznivalóm:

-Dehogy vagy te beszari,ha ilyeneket csinálsz!

-Ez nem bunkósag,hanem aljasság! Fogalomzavarban szenvedsz!

-Elhiszed,hogy nem is érdekelnek a részletek,erre nincs magyarázat meg ok!

2016. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj ki a kapcsolatodból, mert ez így nagyon nem fair vele szemben. Ne azért legyél a pároddal mert nincs jobb, hanem azért mert vele szeretnél lenni. Beszéltél már a pároddal arról, hogy ellaposodottnak érzed a kapcsolatot? Próbáltatok már rajta javítani? Hiába várod, hogy az egyszer jobb legyen, ha a párod azt se tudja, hogy boldogtalan vagy. Ráadásul egy kapcsolatot csak úgy lehet helyrehozni, ha mindketten bele akartok adni mindent. Addig amíg te azon aggódsz, hogy a másik srác vajon akar-e tőled valamit addig biztos nem fog menni. Neked kell eldöntened, hogy mi az ami fontosabb. Én csak annyit tudok neked javasolni, hogy tényleg jól gondold ezt meg, mert ha csak a másik srác miatt lépsz ki a kapcsolatodból és netalán az sem jön össze, akkor csúnyán fogod végezni és sajnálni fogod.
2016. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!