Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki lehet szeretni egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet szeretni egyik pillanatról a másikba?

Figyelt kérdés

2 hete tart ez az állapot, hogy a párommal nem találkozom, azelőtt minden rendben volt, ajándékot adott, csókolgatott, ölelgetett, a házasságról beszélgettünk és egyszerűen nem èrtem... azt mondta h kiköltözik Nèmetországba (vissza). Lehetséges hogy 1 pillanat alatt kiszeretett belőlem? Vagy mi lehet a hátterben? Mondtam neki, hogy meg tudnánk oldani a távkapcsolatot mert 2 havonta jonne haza 2 hetre es ez nekem beleferne es azt mondta atgondolja. Igaz hogy átgondolja? Mi tudok tenni?

Párom 25

L/20



2016. aug. 23. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha vissza-költözik Németországba, akkor lehet hogy ott is van egy lányka, aki visszavárja...
2016. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te látod rajta, hogyan viszonyul hozzád, figyeld meg a tekintetét, a mozdulatait. Szerintem talán látni fogod, hogy szeret-e. Amúgy állítólag, hogyha olyasvalakire nézünk, akit szeretünk jó nagyra kitágul a pupillánk. De meg amúgy egyébként is, ha ezt nem nézed, nem veszed figyelembe, talán akkor is látszik valami.
2016. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj h én látom rajta hogy szeret engem, és egyszerűen nem értem. Azt írta tegnap h átgondolja; tényleg gondolkodik rajta vagy csak elaltat h kopjak le?
2016. aug. 23. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi történt 2 hete, hogy azóta nem találkoztatok? Lehet, h akkor változott meg a dolog.
2016. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akart találkozni... amikot utoljára találkoztunk láttam rajta h boldig és h nagyon jol vagyunk es nem ertrm rgyszeruen...
2016. aug. 24. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!