Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baratommal (22eves) masfel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratommal (22eves) masfel eve vagyunk egyutt. Az elso par honapban nem szerettem, de vonzodtam hozza. Mara mar egy olyan szerelem alakult ki amirol sosem almodtam. Imadom ot, meg a hibait is es ugy erzem, hogy barmit elneznek neki. Ez baj?

Figyelt kérdés
Barmimet odaadnam erte. Szerintetek tulzas ez a ragaszkodas? Felek hogy egyszer ha elveszitem belepusztulok. Ti ereztetek mar igy? Tapasztalat?

2016. aug. 24. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Éreztem már így. Ha csak rágondoltam, hogy elveszíthetem a sírás kerülgetett. Sajnos vége lett, pokolian fájt, már csak azért is mert úgy éreztem elbuktam és hiába igyekeztem mégsem tudtam őt boldoggá tenni. Nehéz volt, de kihevertem végül.
2016. aug. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meddig tartott kiheverni?
2016. aug. 24. 03:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon is jol tudta, h nem szereted: addig erezte jol magst a kapcsolatban. Fel a kotodestol. Megijedt a szerelmedtol es ragaszkodasodtol. Nem kellett volna kimutatnod annyira.

N

2016. aug. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ő hogy áll ehhez a dologhoz? Ez az első és legfontosabb kérdés.

Az én barátom (26) nagyon szeret engem, és Neki is én vagyok a legfontosabb. Én is hasonlóan érzek, mint Te. De nálunk kölcsönös az érzés, ezért nincs baj. Természetesen, attól még tartok tőle legbelül, hogy idővel talán mégis egy nálam idősebb lányt fog keresni (19 vagyok), vagy egyszerűen elmúlnak az érzései, de jelenleg nagyon jól megvagyunk, és bízom abban, hogy ez nem fog megtörténni. Mást nem tudok tenni, ha folyamatosan ezen rágódnék, azzal tennék tönkre mindent. Neked sem ajánlom, hogy rágódj rajta, ha a párod kölcsönösen érez irántad.

2016. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
O is nagyon ragaszkodik hozzam. :)
2016. aug. 24. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Akkor mi a probléma? Természetesen, lehetséges hogy nem tart majd addig, amíg szeretnéd, mert nem látjuk a jövőt. Felesleges ezen idegeskedni, inkább élvezd ki a vele töltött pillanatok minden percét. :) Kívánom, hogy nagyon sokáig legyetek együtt!
2016. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!