Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy szerelemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szerelemes vagyok-e vagy csak vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés
Chatelek egy pasival 2 hónapja, de nem találkoztunk még. Chatszex is volt már, de ha napokig nincs az se zavar. Minden nap írunk akár órákon át. Kicsit fura figura egyáltalán nem udvarol, ami a szívén az a "száján" is. Volt hogy megsértett szóvá tettem mégsem kért bocsánatot, de nagyon fájt. Volt, hogy többször is azt mondta vége, de én akkor is írtam neki próbáltam meggyőzni ne fejezzük be. Valami nagyon megfogott benne csak nem tudom mi. Alig várom, hogy írjunk ha valami oknál fogva nem ír ideges vagyok. Őszintén bevallom féltékeny vagyok, ha nem tudom mit csinál napközben.

2016. júl. 8. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Férfiből van...


23/F

2016. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónapja még nem kért randit,akkor nem gondolod,hogy csak hülyít?Plusz amit leírtál,az is teljesen erre utal...
2016. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm😃

Kifejtenéd miért írtad férfiből van?

De ebből nem tudom szerelmes vagyok-e vagy csak vonzalom.

2016. júl. 8. 09:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy nem lehetsz szerelmes, ha nem találkoztál az illetővel. Ez csak illúzió. Ill. függőség valamilyen szinten (ideges vagy, ha nem ír).

A leírásodból ő nem gondolja ezt olyan komolyan, mint te (nem akart randizni, írta, hogy vége). Hagyd a fenébe, és mozdulj ki a gép mellől.

2016. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*a leírásodból nekem úgy tűnik
2016. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm😃

Remélem, hogy nem hülyit. Egy hete "szakítani" akart és rákérdeztem érez-e irántam valamit, mert én azt érzem igen erre azt írta lesz@rja az érzéseit. Simán dobhatott volna, de azt írta kapok még egy esélyt. Tegnap pl. Azt írta biztos sokáig együtt leszünk mert komolyan gondolja velem. Ma meg szinte féltékeny volt. Erre is rákérdeztem, hogy féktékeny-e azt kérdezte: zavar ha féltékeny? Eddig smileyt se küldött de a napokba szívet, szíves kutyust, meg szív szeműt is .

2016. júl. 8. 10:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Uristen, te hány éves vagy? Ez felnőtt párkapcsolatok kategória! hagyd már a fenébe, azt se tudod ki ül a gép másik felén..pfff, ezt még tini koromban is tudtam.
2016. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
úgy rángat ahogy akar. Ez nem szerelem csak fellángolás, kíváncsiság. Csak abba gondolj bele, hogy később az ilyen emberből milyen barát lesz. Hagyd, zárd le és lépj tovább. Ennek semmi értelme ráadásul egyoldalú.
2016. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát onnét hogy megkérdezted.. nem vagy szerelmes
2016. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!