Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nehezen találok olyan embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen találok olyan embert, akinek az esete lennék. Hogyan tudnék hozzám hasonló embert találni? 19/L

Figyelt kérdés

Először is, nem kérnék olyan üzeneteket, hogy hol laksz meg hasonlóak és kapcsolatot sem itt keresek.


Szóval egy eléggé kicsi városban lakom, igazándiból csak nyáron van nagy forgalom, de az év többi napjain nemigen látok embereket, szóval elég nehezen tudnék úgy elmenni valahova, hogy ismerkedjek, másrészt akikkel eddig találkoztam, nem annyira voltam az esetük.


Tehát alapjáraton barátkozós vagyok és nyitott, szívesen beszélek akárkivel legyen akár ufó, zombi, kutya, macska tök mindegy :D Nem nagyon szoktam járni bulizni, viszont szoktam cigizni (tudom, de nem egyfolytában, hanem csak 1 héten kb 2x). Sokat szoktam beszélni, ami tudom, hogy idegesítő lehet, de néha szeretek csak csendben lenni és hallgatni más embereket.

A kinézetem pedig.. Hogy mondjam? Elég extra a többiek számára. Alapjáraton nem hordok szoknyát vagy ékszereket. Valamint a hajam kék színű és rövidebb fajta valamint van tetoválásom is az egyik kezemen.


Alapból kedves vagyok másokkal, csak azokkal vagyok bunkó, akik ugyanúgy bunkóak velem. Nem szeretem a nagyképű, "minden jobban tudok nálad" embereket és azokat, akik ha nincs igazuk, akkor is agresszívan próbálnak rábeszélni, hogy akkor is így van.


Szóval nem tudom. Nehéz találnom kapcsolatot. Esetleg valaki tudna segíteni, hogy valamiben változnom kéne vagy valami ilyesmi?


Előre is köszi :)


2016. aug. 24. 11:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggaszt, hogy valami baj van külsőddel, nyugodtan küldhetsz képet. De tuti nincs semmi gond. Meg aki elutasít amiatt, azzal nem is kell foglalkozni.
2016. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted kép nélkül tudunk hiteles véleményt alkotni? :) Bírom, amikor kijelentik az itt nyafogók, hogy ne is írjon senki üzenetet, mert nem itt ismerkedek, de azért beközli, hogy kisvárosban él és eleve nem is nagyon van esélye "kitörni" ilyen téren. Ha annyira el lennél kenődve, minden fűszálba kapaszkodnál. Szóval kicsit változtatni kéne a szemléleteden, itt inkább agyban vannak gondok, mint kinézetben szerintem.
2016. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nos, egy szóval nem említettem, hogy a kinézetemnel lenne gond(jó, lehet valakinek nem tetszik), nem tudom ezt honnan vettétek :D Hanem csupán azért kértem, hogy ne írjatok, mert itt nem akarok ismerkedni. Képet meg nem szeretnék küldeni senkinek mert nem szeretném magam visszalátni sehol és amúgy sem szeretem magam mutogatni olyanoknak, akiket nem ismerek és soha nem káttan.


Csak annyit kérdeztem, hogy van-e amit meg kell változtatnom. Ennyi a történetz

2016. aug. 24. 11:29
 4/27 anonim ***** válasza:

Kevés az infó ahhoz, hogy tudjuk kell-e valamin változtatni. Igazából semmi konkrétum nem derült ki. De csak azért ne változz, hogy 1-2 emberrel többnek legyél az esete.


Viszont ezt a kék hajat én nem tudom elképzelni, mert még nem láttam élőben senkin.


24/F

2016. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Kék hajjal mi a lóffszt akarsz?!
2016. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Blade Bone ***** válasza:
49%
Nekem tetszik a kék haj, :D amúgy is az egyik kedvenc színem. Hát kicsit növeszd meg, legalább válladig érjen, néha nem ártana ha felvennél szép szoknyákat, mert az jó :D meg hát látja mindenki, hogy egyáltalán nő vagy és nem egy ufó, bár így hogy tudsz velük is társalogni... nekem mindegy. :D Hát így elsőre talán doktor dolittle illene hozzád :D :D
2016. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Noren1989 ***** válasza:

Vidéken nem menő a kék haj, úgy látom...

Figyi, azt mondod, h eléggé kommunikatív vagy, tegyük fel, hogy tényleg...akkor vagy a stílusod lehet fura, vagy a "csomagolásod".

2016. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Napi "úgy teszek, mintha segítség kéne, de valójában mindent elutasítok, mert magam sem tudom, mit akarok, de ez persze a ti hibátok"-kérdés...
2016. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Utolsó: Öh.. Mintha te jobban tudnád :D Egyáltalán azt sem tudom ezt hogyan állapítottad meg, de speciel nem is érdekel.

2016. aug. 24. 14:37
 10/27 Noren1989 ***** válasza:
Valami más reakció?
2016. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!