Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos a kisfiam es kb 1,5...

Ppeva kérdése:

9 honapos a kisfiam es kb 1,5 honapja kezdodott, hogy fél foleg a babaktol es olykor a felnottektol is. Ilyenkor ordit es csak nagyon nehezen tudom megnyugtatni, altalaban ugy hogy odebballunk. Masnak volt mar hasonlo tapasztalata?

Figyelt kérdés
Lassan mar egy kavezoba se szivesen megyek be, ha latom, hogy babasok vannak bent.

2015. aug. 5. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is 8 hónapos kora körül kezdődött, hogy velünk teljesen olyan volt mint máskor, de ha "idegen" jött, akkor az addig barátkozós huncut baba félt tőlük. A szüleimet havonta 1x látja, így gondoltam, nemigen ismeri őket.. Na de az anyósom minden héten látta, mégsem volt el vele. Különösebb hiszti idegen helyeken nem volt, egész addig, míg nem akart vki hozzányúlni vagy gügyörészni neki. 1éves korára elmúlt :)
2015. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a hozzaszolast. Mi kulfoldon elunk, es emiatt eleg gyakran vagyunk csak harmasban, es ahogy Te is irtad, csupa vigyor es boldogsag ha velunk van, sot a csaladtagoktol sem fel, a remulet a babaktol van. Persze gondolom, hogy kinovi, csak meglepodtem, hogy ilyen is lehet.
2015. aug. 5. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!