Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti örültök, különlegesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti örültök, különlegesnek érzitek magatokat ha a barátnőtök bókol, becézget?

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

jól esik, de attól függ mit mond :)


23F

2016. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Szerintem egy kapcsolatban alap dolog a másik támogatása. Ha munkában/hobbiban sikert érek el, jól esik és sokszor hétköznapi eseményeknél is. Természetesen oda-vissza működik a dolog.
2016. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mert csak úgy nem szokott?
2016. aug. 25. 14:38
 4/14 A kérdező kommentje:
csak akkor ha elérsz valamit
2016. aug. 25. 14:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztos jó lenne, de ilyen sosem volt. Túl zord lehetek én ehhz.
2016. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok: Szokott amúgy is, de sok lányra nem jellemző. Nekem is volt már olyan barátnőm, akire egyáltalán nem volt jellemző.
2016. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
fura, az én barátnőm folyton édes szavakkal halmoz el
2016. aug. 25. 15:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a párom folyton arra panaszkodik, hogy nem néz ki jól, nagy a hasa, kövér. Kondizni jár egyébként meg edzésekre és tulajdonképp csak annyi a baja, hogy nem kockás a hasa, de szerintem így is nagyon szexi. Én mindig megjegyzem, hogy milyen jól néz ki, azt is mindig mondom, neki ha jó az illata, mert nagyon szeretem a parfümöt meg a dezodort amit használ és intim együttlétekkor is megjegyzem neki, hogy mennyire kívánatos, de valahogy azt veszem észre, hogy őt nem igazán hatja meg az efféle. Legtöbbször ellenkezik, hogy nincs is így, hát én ezzel nem tudom mit kezdjek. Nem látom rajta, hogy kifejezetten örülne, mikor ilyeneket mondok neki, de számomra fontos az, hogy kimondjam az ilyen dolgokat még ha amúgy nem is értékeli.
2016. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is oda vissza mennek a becézgetések. 😊 Nálunk ez tök alap dolog. Napi szinten,megszólításkor is "Kicsim","Szerelmem","Picim",stb. Jól is esik mindkettőnknek. 😊 Vagy például ha jó illata van,vagy ha tetszik így a haja meg ilyen apróbb dolgok,mindig megdícsérem...😊 L
2016. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

#9


Ezek nem túl ZSablonosak? Én nem örülnék a sablon neveknek.

2016. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!