Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy reagálnátok, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha a barátnőtök figyelmet akarván bedugná a fejét az elfoglaltságotok (pl. mobil, gép, tankönyv) és a fejetek közé? Közben ölelgetne, mosolyogna.

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék hogy van barátnőm.
2016. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hehe. :D Kedves módja lenne az értesülésednek. :D
2016. máj. 9. 15:17
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer-kétszer oké. Utána baromi idegesítő. Volt már ebből vitám.
2016. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy egyedülállókhoz is szólt a kérdés, nyilván ismerik magukat, elképzelve a szitut sejthető, ki mit lépne.
2016. máj. 9. 15:18
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ.

Ha épp olyat csinálok, amikor nem zavar, pl olvasok egy cikket akkor nem zavarna, megkérdezném hogy mit szeretne, de ha pl pont tanulok és sok a tanulnivaló, haladnom kell, nem reagálnék valami kedvesen.

2016. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs mese, szakítanék.
2016. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Volt ilyen, az ex barátommal és borzasztó idegesítő volt.

De volt olyan is, hogy mondtam, hogy nem érek rá, mert rengeteg pótolnivalóm van a suliba másnapra, de csak azért is átjött. Megkértem, hogy maradjon akkor csendben, amíg megcsinálok mindent. Erre elkezdett hangosan vicces videókat nézni a gépemen, amin folyamatosan visított, és amikor egyszer hátranézett és meglátta, hogy benne van egy füldugó a fülemben, hogy olvasni tudjak, rendesen megsértődött, és elkezdte csapkodni a cuccait, hogy akkor ő most azonnal elmegy, mert bunkó vagyok vele.

Hát mondom akkor menny a f_szba...


Vannak dolgok, amik fontosak, barát-barátnő ide vagy oda. Ha többször dugdossa a fejét, lehet le is fejelném.

2016. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kapna a barátnőm a hobbim és a munkám mellett annyi figyelmet, hogy ne kelljen ilyet csinálnia.


Amúgy míg poénnak szánná, nem lenne baj, ha meg zavarna, akkor kulturált formába közölném vele, hogy hagyja abba, vagy odaültetném az ölembe és akkor kellemeset a hasznossal...

2016. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Elmosolyodnek es megsimiznem a fejet:)

Megkerdeznem mi az, szeretne valamit?

Azert jo emberismero vagyok sztem latnam, hogy mire vagyik pl.figyelemre, babusgatasra, beszelgetesre...

Ki tudja, ha nagyon idegelne akkor megkerdeznem, hogy mi van all a pecsed fiu!? Megdolgozzalak, hogy elnyughass vegre? :D kicsit kattos vagyok, bocsi:)

2016. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam ilyet csinálni néha. :D Barátom általában ad egy puszit és megölel. De csak néha, ha épp csak netezget, elvan. Ha dolgozik, koncentrál, akkor békén hagyom.
2016. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!