Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok. Hogyan lett barátságbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Hogyan lett barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

Ha veled megtörtént, akkor nagyon kérlek, írd le hogyan volt.


Hogyan, mi változtatta meg benned, hogy ne csak barátod legyen?

És ha a pasi próbálkozott be, akkor ő mivel?



2016. aug. 27. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A legjobb barátokká váltunk, alkalmakkénti szexszel, itt én éreztem többet és miután beismertem neki, inkább megszűnt köztünk az összes kapcsolat. Hiányzik, de legfőbbképpen úgy mint egy barát. Szóval, ne rontsd el azt a lehetőséget hogy van egy jó barátod.


20L

2016. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem inkabb csak haver szeru dologbol lett szerelem. Egy tarsasagba jartunk hetvegen. Egyaltalan nem erdekelt mint ferfi. Ugy gondoltam,jopofa,humoros jokat lehet rohogni rajta de ennyi.

Eltelt x honap,egyszer leult mellem,es teljesen ertelmesen el lehetett tarsalogni vele,kivetelesen nem csak okorkodott. Majd azt mondta hazakiser. Onnantol elkezdett keresni neten is(elotte volt,hogy keresett de ritkan),csomot beszeltunk,hat igy.

2016. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Eredetileg bárátságnak indult. Sok volt a közös bennünk és nagyon sok mindenről beszélgettünk. Új környezetbe kerültünk és együtt fedeztük fel. A szerelem szép fokozatosan jött. Úgy puhatoltuk ki a másik szándékát, hogy mindig kicsit feszegettük a határokat. Sok volt a kétértelmű megjegyzés mozdulat közöttünk. Ha erre jól reagált akkor tovább mentünk. És a végén összejöttünk. Már olyan kínosan egyértelmű volt mindenkinek, hogy összenőttünk, mint az ikrek! Mindig a másikra gondoltunk, ő jutott mindenről az eszembe, és teljesen fel voltam dobva, ha vele lehettem.
2016. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát legjobb barátokká váltunk, aztán ebből alakult ki, hogy én többet kezdtem el érezni, s nálunk is a kétértelmű megjegyzések, meg apró érintések vezettek el odáig (egyre több és több ilyen kétértelmű megjegyzés, viccelődés volt), hogy összejöttünk.
2016. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint a 2. válaszolónak.

Haverok voltunk, igazából valami mindig volt köztünk, rengeteg kétértelmű poént termeltünk, de egyikünk se hitte, hogy ez valós, és hogy lesz belőle valami. Aztán egyszer egy jobban sikerült buliban megcsókolt, onnantól elkezdtünk kettesben is beszélgetni, komolyabb dolgokról is, és rájöttem, hogy nem csak simán jópofa vicces srác, hanem a "lelki társam", egyszerűen mindenben tökéletesen passzolunk. Fura, hogy évekig ott volt az orrom előtt, és lehetőségünk is lett volna összejönni, csak egyikünk se hitt benne, hogy a másik is így érez. :D De most már nagyon boldogok vagyunk együtt :)

22L

2016. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!