Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? -Barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? -Barátságból viszonzatlan szerelem mizéria

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátom bevallotta hogy szeret, és én vagyok neki az, aki egy életre kell. Visszautasítottam, mert sajnos nem érzek iránta semmit. Szerintetek ilyen esetben mi marad a barátságból, vagy mit kéne/nem kéne tennem? Saját tapasztalatot tud valaki írni? 21l

2016. máj. 28. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor meg kellene vele szakítani minden kapcsolatot - de nőként ehhez gyáva leszel. Remélem, neki lesz ennyi józan belátása, és megteszi helyetted.
2016. máj. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom, vágd hanyatt magad neki meztelen, megteszed? 21 évesen ne itt kérj tanácsot idegen emberektől, hanem tégy úgy, amit a szíved és az agyad diktál.
2016. máj. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz,rosszul fogalmaztam a kérdést. Mások tapasztalata érdekel
2016. máj. 28. 00:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Mert a tapasztalatból indultam ki. Kapcsolat nullára redukálva. Ezzel lehet leginkább megkímélni egymást (ha ez még szempont manapság)
2016. máj. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia kèrdező, velem ugyan ez volt egy nagyon jó lány barátommal, én a fiú oldalról tudok írni neked, nálam cifrázva is volt a dolog, mert a lány barátomnak tetszett, h foglalkozom vele,meg figyelmes vagyok vagy nem is tudom igazából miért csinálta... szóval összegyűjtöttem minden bátorságom és elmondtam neki, h mit érzek, és hát visszautasított...mert nem érzett irántam semmi komolyabbat, akkor kb. egy világ szűnt meg bennem, de tényleg, ő még utána rámírt párszor, h mizu? De mondtam neki, h jobb, ha kicsit hagyjuk egymást, ő azt hiszi megharagudtam rá, pedig elfogadtam, h mit érez és kész,ha nem hát nem,a szerelmet nem lehet erőltetni, szerintem az pedig, h de "barátok lehetünk továbbra is" nem működik, mert neked sem jó a tudat, vagy h fuh most akkor nehogy vmi olyat tegyek, ami kétértelmű(remélem érted), mert a fiú az ugyanúgy továbbra is beléd van esve, legalább is az én esetemben így volt ( :D )

Rohadt nehéz volt nem ráírni, nem lájkolni a képét(XDDDD 21.száad), egy személyt ignorálni, aki addig a mindent jelentette... de hidd el ez a legjobb hosszútávon, még ha ő továbbra is firtatná a dolgot, mert nem érez magában annyi férfiasságot vagy önérzetet, h nemet mondjon, mint sem tulajdonképp meghunyászkodjon előtted és el tengjen lengjen körülötted, neked kell rövidre zárnod a dolgot.. persze nem kell bunkónak lenned, magyarázd el neki, h miért döntesz így...


Kicsit hosszú lett, de rem. segítettem!

20/F

2016. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáteszek, h egyébként teljesen pozitívan gondolok most már a lányra, hiszen mégis barátok voltunk... de azért 1év után is kerülöm a véletlen összefutást:D
2016. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyívben kerülöd.
2016. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!