Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem egy olyan férfiba, aki?

Figyelt kérdés
Akivel fel evig neten leveleztem a tav miatt,odaig volt ertem meg vissza, talalkoztunk,a randin is odaig volt, aztan kiderult hogy meg az exet szereti aki egy eve elhagyta, atverte. Allitolag menyasszonya volt es csaladot szeretett volna vele, es akkorat csalodott hogy keptelen uj kapcsolatra. De en beleszerettem :( en nem tudtam ezt...
2016. aug. 29. 16:37
 1/4 Szergej55 ***** válasza:
100%
Én csak azt nem tudom, minek vágott bele egy kapcsolatba, ha semennyire sem volt túl az előzőn. Sajnálom, hogy ezt tette veled, de nem nagyon tudsz mit csinálni.
2016. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még mindig távol vagytok??

Baràtkozgassatok ...aztàn hàtha elfelejti azt a frànya exét...

2016. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most mondom, hogy hagyd a fenébe. Ne bonyolódj bele. Később jobban fog fájni. Mit teszel ha tegyük fel mégis összejöttök és újra előáll azzal, hogy neki ez nem megy. Én nem tudnék így valakivel lenni, azt tudva, hogy mást szeret. Le kell zárnia ezt a dolgot, enélkül nem is fog menni. A kérdés pedig az, hogy eddig nem tudta, hogy még mindig az exét szereti és nem tud új kapcsolatba lépni? Hirtelen jött a megvilágosodás?
2016. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sajnálom, de szerintem ettől minél hamarabb szabadulni kell... ha még az előzőt siratja, akkor te maximum egy pótlék leszel az életében. és ez később csak fájni fog!
2016. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!