Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem egy nős férfiba?

Figyelt kérdés
28 éves,én 16, van egy lánya és felesége 3 éve.Rengeteget beszélgetunk,talakozasokkor puszi, neha megfogja VICCBOL a seggem, de en beleszerettem azthiszem.. Ma is itt volt nalunk,hulyesgedtunk,olelgetett, stb, azota is csak ra gondolok.. Am neki se vagyok kozombos,allandoan mondja hogy ha nem lenne felesege szivesen jarna velem, fogja neha a kezem,stb, csecsemo korom ota ismerem,par haz van koztunk..Mit tegyek?

2016. máj. 6. 22:24
1 2
 1/15 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Sürgősen felejtsd el. Ne próbálj meg belekontárkodni egy felnőtt férfi házasságába.


Alapvetően nem akarna tőled semmit, hisz te egy gyerek vagy. Keress fiatalabb srácokat 16 - 23 közöttit.

2016. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem 16 lennel en valami mast mondanek, de igy csak azt h hagyd beken. Utalok ilyet mondani, foleg hogy csak evek mulva fogod megerteni (nem mintha hulye lennel hanem a korod miatt:-))) de egy normalis, etikus felnott nem all le egy 16 eves gyerekkel.


Oke oke tudom te mas vagy, meg koraerett, meg felnottes....de a helyzet az, hogy nem. Utalom az ilyen pasikat es nem azert mert megcsaljak a feleseguket, mert megesik, ha em azert mert visszaelnek egy gyerek tapasztalatlansagaval es naivitasaval.


Ebbol a helyzetbol csak rosszul johetsz ki, es mazlid van ha a felesege nem ver meg. Masreszt, gondolj bele, van egy gyerekuk, ha ez kiderul a pasi vasarnapi apuka lesz, de a dolog lenyege az, h teged soha az eletben nem fog felvallalni. Nem fog veled jarni, nem megy veled kezenfogva a csaladjahoz vagy a haverjaihoz, h"hellooo ez az uj csajom" mert kb ugyanazt gondolnak mint en es a hozzam hasonlok.


16 evesen mindenki halalosan szerelemes, meg fuuuu o az etalon es hasonlo dolgok de a helyzet az, hogy ebben a korban, sot meg kesobb is az ember kb ket evente lesz szerelmes-masba:-)))


Ha nem lenne felesege es gyereke akkor sem tartanam a reszerol etikusnak, sot, ha no lenne egy 16 eves kissraccal az se lenne oke. A korkulonbseg nem gaz ha az illeto legalabb husz eves, na de bakker16:-))))Erted. Ettol te meg jo csaj vagy, meg okos de ne hagyd h kihasznaljanak es ne robbants szet egy csaladot mert azt hiszed hogy majd veled lesz.


Nem lesz.

2016. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak annyi a lényeg,hogy kb fél éve kezdett el nekem "udvarolgatni" tehat hogy fogdosni a fenekem puszikat adni stb, es allitolag vonzonak talal.. na en kb egy honapja szerettem bele..nem tudom elkerulni mindennap jon nalunk.. jo baratja a csaladnak..
2016. máj. 6. 22:40
 4/15 A kérdező kommentje:
nem azt kerem hogy hagyja el a csaladjat,hanem hogy hogy felejtsem el..mit tegyek?nem tudom micsinaljak..
2016. máj. 6. 22:42
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Nem elkerulni kell, hanem megmondani neked, h ez szamodra nem oke, es nem szeretned es mivel nem szeretned ez zaklatasnak minosul. Hidd el egy korabeli not nem fogdosna mert siman lekeverne neki egy pofont, ez ilyen baromi egyszeru.


Masreszt sztem te nem szerelmes vagy, hanem tetszik, h valakinek tetszel, es a tetszes tetszest general mert jajdeszupiiiii, h egy idosebb pasi ak bejovok:-))Ez csak ego, es arra jo h szepnek erezd magad ami tok ertheto a korodban, de ezt lehet erintes nelkul is elvezni.


Az a baj, h ebben te (meg) nem latod a visszaelest, a helyzet kihasznalast, a naivitasoddal valo visszaelest csak egy tokjo pasit aki igazi ferfi (ironia) es dejoooo vegre eszrevesz.


Egy FERFI marmint egy igazi ferfi nem all le egy veled koru emberrel szimplan mert van tartasa, nem kihivas, masreszt pontosan tudja h nem tudja azt neked adni amit te elvarsz tole erzelmileg. Tudom, hogy ennyi idosen baromi nehez az embernek az eszere hallgatni (en meg most is kuxdok ezzel 30 evesen:-)), de ha nem akarsz szivtorest, csalodast, kiabrandulast es a vegen egy bazi nagy megbanast erezni akkor allj ele, es mondj nemet.


A tetszes nem szerelem, a ket dolog ne keverd ossze:-)

2016. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Te zakkant vagy. :)

Meg akar fektetni. A seggedet nem viccből fogdossa. Sok eszed lehet neked is. :D Remélem egyszer a szüleid rajtakapnak benneteket. Nem azért írom, mert kárörvendő lennék, vagy rosszat akarok, de mind a ketten, nem normálisak vagytok.

2016. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Na figyu! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, azonnal takarodj Vissza a jövőbe DMC–12 segítségével és hagyd el az oldalt.

2016. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudtommal ez nem az a kategoria, es semmi olyan jellegu dolog nincs a kerdesemben,szoval te takarodj vissza oda,ahonnan jottel.:)
2016. máj. 6. 23:05
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

16 éves, de akkora a szája mint a bécsi kapu, miért nem lepődöm meg...

Arra persze nem jön rá a nagy eszével, hogy a pasi meg akarja fektetni.


Kislány, tudod mikor fog egy 28 éves családos férfi egy 16 éves libát választani? Meghúz párszor és kész. Méghogy járna veled? Komolyan ezt te bekajálod? Szerinted mégis miért égetné magát egy középiskolással? Szerinted bárki is komolyan venné ő ezután akár a munkában akár a magánéletben? Te komolyan azt hiszed 16 évesen a házi feladat súlyával a válladon partnere lehetsz egy közel 30 éves családapának, ennyire hülye vagy?


Csak miheztartás végett, a fogdosás nem udvarlás. Nem tudom milyen értékrendű "nő" vesz egy ennyire primitív "gesztust" udvarlásnak...

2016. máj. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
A fenékfogdosás feléd jó vicc. Hagyjuk már ezt majd rájössz hogy mit szeretne. De utána ne vinyoggjál
2016. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!