Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél év járás után már abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év járás után már abban gondolkodik, hogy én leszek a férje?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, január óta járok egy 26 éves lánnyal.


Ő ugy gondolja, hogy majd a férje leszek, család meg minden. Költözzek hozzá, stb.


Nekem nagyon-nagyon sok munkába, időbe és pénzügyi ráforditásba kerül, hogy találjak egy barátnőt.


Legjobb esetben is 2 évig kell keresgélnem NAPI SZINTEN.


Alkalmi szexért 1-2 honapot kell kuncsorognom, legjobb esetben is 50 nőnél be kell probálkozni, mig egy akar LEGALÁBB szexelni, és persze nem én választok.


Mert ugye nem nézek ki valami jól, és még mellé nem is vagyok jó személyiségű, de ez már csak egy következménye annak, hogy az elönytelen külsőm miatt rengeteg hátrány ért az életben. Bezzeg aki szép, az akkor is kell, ha gonosz.


Ma találkoztam a barátnőmmel 4 nap kihagyás után, és már nagyon látszott, hogy odáig van tőlem. De ilyenkor nem nyaggat szexért, mert nem "baszos", hanem olyanokat mondott, hogy nekem az a dolgom, hogy őt ölelgessem.


Vagyis megkérdezte, hogy mi az én dolgom, és azt válaszoltam: HOGY MINÉL JOBBÁ VÁLJAK


:( :( :(


Sajnos 27 évesen kezdem kapizsgálni, hogy a világ hogyan müködik, sajnos hiába a neves egyetemen szerzett diploma, ott ez nem a tanterv része, csak a magolás. Tőlem meg ezt várta el a családom is, hogy magoljak. A munkahelyek meg azt, hogy ne gondolkodjak. Sokan fennakadás nélkül leélik az életüket igy is, mondjuk jobb is nekik, legalább őket nem idegesiti, hogy átverték őket.


Tehát nekem most nehéz a szivem, hogy én nem akarok feleségül venni most senkit. Nem akarok gyereket, nem akarok összeköltözést. Vagy álljak be a sorba és csináljam azt, mint a többi pasi, hogy dolgozik a családjáért egy munkahelyen és ha nincs elég pénz, akkor több időt dolgozik, mert csak igy tudja növelni a bevételt? Több munkaóra - több pénz? A munkahelyek váltogatása nem növeli nagyságrenddel a jövedelmet, ugyhogy ez nem opció a képletben.


Sajnos megekockáztatom azt is, hogy megint barátnő nélkül maradok és már a korom miatt csak még jobban csökkennek az esélyeim.


2016. aug. 29. 22:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Jó ég micsoda torz világkép!

Nem lennék a helyedben.Én ennél sokkal derűsebben tekintek a világra még akkor is ha magányos vagyok.

De lehet,hogy csak simán jobb ember vagyok.

2016. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
igen, jobban nézel ki.
2016. aug. 29. 22:43
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem nézek ki jobban,csak arról van szó,hogy nem egy darab lyukas húsnak tekintem a barátnőmet.
2016. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Amit leírtál nekem az jött le van egy barátnőd, aki számodra talán nem is vonzó de úgy vagy vele neked ez jutott és most ezzel kellene beérned de úgy érzed nem tehetsz mást, mert úgy sem találsz helyette egykönnyen mást/ vagy jobbat.

Azt a kérdést, hogy szereted-e és vonzónak találod neked kell megválaszolnod magadnak, de nem azért kellene megalkudnod valakivel, mert úgyse jut más.


Viszont nem értem, miért ilyen tragikusan fogsz fel mindent, hogyha megházasodsz akkor már belefogsz rokkani a munkába. Nyilván 2 ember ha megházasodik mind a 2en dolgoznak, összetartanak és nem visszahúzzák egymást hanem közös erővel előrébb jutnak az életben. Hacsak nem a párod egy munkanélüli...

2016. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

xDDDDDDDDDDDDDD

ÚRISTEN :D


Várj, te már hetek óta ezt kérdezed, nem? :D Még mindig nem hagytad ott a csajt?


Egy torz világképű, szánalmas, másokat kihasználó, buta (soroljam még, mi? ) vagy.


Egyébként igen, 27 éves korára már eljut odáig az ember, hogy a családalapításra nem teherként, hanem egy új csodaként gondol. Sajnálom, hogy neked ez nem sikerült.



Még mindig nem értem, hogy a nőd mit lát egy ilyen megsavanyodott 'férfiban', de hagyd ott! Nem érdemli meg, hogy kihasználd! (Igen, az érzelmi kihasználás is kihasználás.


Atyaég mi van itt... :"D



(Jah, és én sem vagyok egy szépségkirálynő, mégsem gondolkozom így.)


20/L

2016. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

soroljad nyugodtan, sajnos semmit nem érsz vele, mert nekem kézzelfogható eredményeim vannak.


van nőm, pedig szerinted ez lehetetlen....akkor meg mit ér az elképzelésed? :D

2016. aug. 29. 22:55
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

6. Bolond lehet, ha veled van.


Az eredmények pedig mit érnek, ha nem vagy rájuk büszke?

Nem úgy beszélsz az egyetemi diplomádról sem, mint valamiről, ami az álmod volt. Sírsz, hogy a SZÜLEID ELVÁRTÁK, hogy MAGOLNOD KELLJEN.


Amúgy mondd már meg, hogy azzal mi a gond, hogy a munkahelyen azt várják el tőled, hogy gondolkodj? :) Jobb lenne dobozokat pakolni napi 12 órában vagy mi? :D Ja és hogy jön ez a párkapcsolati témához?


Nem mondtam, hogy lehetetlen, hogy legyen nőd, mert minden bolond tud fogni valakit, inkább azt nem bírom felfogni, hogy mi az a tulajdonságod, amit ő szeret. (Mondjuk erről őt kellene megkérdeznem.)


Szép próbálkozás amúgy, eredményes gyerek :)

Kár, hogy mellette megsavanyodott vagy D:

2016. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

A saját bevallásod alapján nem vagy egy matyóhímzés és sikered sem sokszor/gyakran volt a nőknél.


Inkább örülj neki, hogy ez a lány komolyan gondolkodik a kettőtök kapcsolatáról!


(Habár én nem vagyok benne biztos, hogy valóban szereted a barátnődet, mert ilyeneket egy szerelmes ember nem írogat.)


Kicsit gondolkodj pozitívabban!

2016. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Cicám, minek neked nő, ha azt sem becsülöd meg aki szóba áll veled? És igen, a kapcsolatoknak általában az a célja, hogy megtaláld a házastársad. Ha közel 30 évesen ez neked meglepetést okozott, akkor lehet nem mindenki más a hülye. 24/N
2016. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Saját magadat lenézed, és azon vagy kiakadva te mennyire nem vagy vonzó és irigykedsz arra aki jól néz ki mennyire könnyebben megkaphat egy szép nőt. Ha ennyire nem vagy kibékülve magaddal nem értem miért nem mész el sportolni, változtatsz frizurát, veszel 1-2 előnyösebb ruhát nem nagy bumm és kihozhatnád magadból a maximumot amivel elégedett lehetnél, de önsajnálat és a bosszankodás mindig egyszerűbb, persze te a 10/10es csajokról álmodoznál.


Tudod sok fiatal gyereknek nem volt lehetősége továbbtanulni anyagi és egyéb okokból és most fizikai munkát végez vagy gyér melóhelyen dolgozik havi 80 ezerért még se nyávog annyit mint te, aki diplomával a kezében nem tudja, hogy kamatoztassa tovább az életét és azért rinyál, mert munkahelyre kell mennie dolgoznia és nem őt tartja már el a családja, hanem majd neki kell a sajátját..

27 éves vagy szedd össze magad, mert gáz van a világlátásodban ember!

2016. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!