Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti gyakran éreztetitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti gyakran éreztetitek egy sráccal, aki tetszik, hogy jól néz ki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki tetszik, meg minden, de a külsőmet sosem dicséri, csak a szemeimet, és nekem ez igazából rosszul esik. Nyilván ezt neki kéne megmondanom, de akkor már nem magától jönne.
2016. aug. 30. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez itt a felnőtt párkapcsolatok témakör. Te nem vagy felnőtt, de ez nem is egy párkapcsolat. Szedd össze, akkor lehet bókolna mást is. Egyébként eléggé túlzás lenne más férfi külsejét dicsérni, akivel nem is vagyok együtt. Fura lenne.
2016. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ismernünk titeket, tehát nehezen tudnánk segíteni. Bővebben is kifejezhetted volna magad. Te talán bókolsz neki? Vagy csak várod, hogy ő kezdeményezzen? Valószínű, félnénk lánnyal van dolgod. Nekünk, lányoknak, nem áll szokásunkban elsőként bókolni a fiúnak. Próbáld meg te is megdicsérni. Hidd el, jól fog neki esni és ő is nyitottabb lesz feléd.☺
2016. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sosem mondok ilyet egy srácnak, hogy de jól nézel ki, csak ha már együtt vagyunk. De ha a lány elmegy veled randizni, és a szemeidet dicséri, akkor tetszel neki, hidd el.
2016. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem mindenki olyan dicsérős fajta. Pl én sem. Nyilván nem tartom az illetőt rondának, ha randizok vele, de nem az én felelősségem, hogy valaki jól érezze magát a bőrében, főleg, ha az illető nem is a párom.
2016. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!