Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a csaj megadja a számát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj megadja a számát, de van barátja, akkor ez most mit jelent?

Figyelt kérdés

A nőkön egyszerűen nem lehet kiigazodni... beszélgetés végén elkértem a számát, meg is adta. De utána facen meg látom hogy van barátja....

Gondolom szimpatikus vagyok neki, meg azért nem szokták megadni általában, hogy csak barátkozzanak, ez nyilvánvaló, de ez akkor is nekem olyan, hogy nem tudom pontosan hova tenni.

Szerintetek?



2016. szept. 3. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért is szokták megadni, mert nem akarnak vagy nem tudnak bunkók lenni...
2016. szept. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

meg akar veretni a barátjával. :)


a pasikon sem lehet kiigazodni.


elkérted, megkaptad, az ember az ismerőseinek is megadja, azért óvatosan közelíts, ha hapsija van.

2016. szept. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Dehogy nem lehet rajtuk kiigazodni!

Talonban tart!es kulonben sem lehet tudni milyen a kapcsolatuk.

2016. szept. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat valószínű fiatal még es nem veszi komolyan a kis tinikapcsolatát, és élvezi ha kacsingathat többfele is.
2016. szept. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam eddig, hogy egy telefonszám megadása megcsalás vagy kapcsolat lenne. Sokaknak eleve nem titkos a számuk.


"ez nyilvánvaló"

Nem biztos.


AMúgy meg lehet, kellemetlen volt neki nemet mondani. Végül is nem egy nagy cucc vki számát ismerni.

2016. szept. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltad már azt a számot? Jót adott meg? :D
2016. szept. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte csak fiubarataim vannak. A nokkel nem ertek szot. Igy en termeszetesnek gondolom, h baratkozni akar.

N

2016. szept. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Azért is szokták megadni, mert nem akarnak vagy nem tudnak bunkók lenni..."


->Véleményem szerint ez nem így van. Ha csak nem akarnak bunkók lenni, akkor olyan szöveggel jönnek, hogy van pasijuk, most nem akarnak kapcsolatot stb... El sem jut a pacák addig, hogy egyáltalán számot kérjen. Ha megadja a számát, azt is figyelni kell, mennyire adja készségesen, nekem volt amikor a csaj ajánlotta fel.


Ha ezek után nem történt semmi, ott csak magát okozhatja a fickó, mert valószínűleg arról van szó, hogy nem keltett a csajban elegendő érdeklődést, hanem csak minimálisat, ami az elköszönés után elillant, miután találkozott másokkal is. Ha kiderül, hogy van pasija, az jelentheti azt is, hogy kész megcsalni, vagy azt, hogy azért adta meg a számát, mert barátkozni akar, esetleg mivel látta, hogy a másik fickó érdeklődött iránta, ezért egyfajta tartalékként tekint rá, akihez majd a nehéz időkben (vagy szakításkor) mehet.


Dante

2016. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell az új csaj lapját csekkolni... Aztán ha megcsalta a pasiját hát megcsalta, lerendezik egymás között...
2016. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!