Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális 8. -ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális 8. -ban vagyis 14-évesen ha valakinek barátja van? (tobb lent)

Figyelt kérdés
A lányomnak aki 14-éves szêp helyes lány (de nem egy tipikus modell szépség) most lett először egy barátja. Aki mellesleg 17-éves. Dnagyon jol megvannak a fiu aranyos, helyes. Szerintetek ez 14-évesen nem baj? Nyelves csók szokott lenni meg a lányom az ölében ül sokszor es ott puszilgatják egymast kicsit aranyosan. Tobb mi t a nyelvészeti csok nem volt, es nem is lesz nem ez a gondom... Hanem szerintetek nem baj mind ez ami van 14-évesen? Koszi a válaszokat!!

2014. júl. 19. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. Inkább azt a kérdést tenném fel hogy "Mit akarhat 1 17 éves fiú 1 14 éves lánytól.."

Nem azzal van a gond hogy barátja van, hanem hogy 1 kicsikét idősebb barátja van..

2014. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
*Tobb mint a nyelves csok (bocsi at irja a telefonom!)
2014. júl. 19. 13:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hidd el meg is fogja dugni :D csak te nem fogod megtudni :D
2014. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, tenyleg idősebb 3 evvel.... Az en férjem 5 evvel idősebb nálam! De az a fiu nagyon aranyos a család barátja az a vsalád akik ot nevelik, nem akar rosszat a lányomtol, nem azzal van a baj, hanem hogy barátja van... A kis lányomnak. 14 evesen nyelves csok nem sok?
2014. júl. 19. 13:46
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy le akarja fektetni. A lányom nem engedne., de a fiu csak a lányom érdekeit nézi es sak 2-3 hete vannak együtt. Nem fogja

Lefektetni nem olyan!!

2014. júl. 19. 13:48
 6/10 anonim ***** válasza:
14 éves simán benne lesz főleg ha szerelmes hidd el nem egy két hét után de egy két hónap múlva igen :D
2014. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Most mar sokkal hamarabb ernek a lanyok meg sokkal tobb informaciohoz konnyen hozza tudnak ferni mint mondjuk mikor te voltal ennyi idos. Most mar kezd elfogadott lenni a dolog es nagyon semmit nem tudsz ellene tenni, ha nem is szeretned, hogy egyutt legyenek. Azzal tuti csak rontanal, ha ellenezned es beleavatkoznal a dolgokba. A kerdesedre visszaterve, szerintem annyira nem nagy gond, ha ennel a fazisnal megallnak es kb masfel-ket ev mulva lepnek szintet.
2014. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat. Azt mondjuk gondoltam hogy nem kell

A lányomnak hegyibeszédet tartani! :) de nem mennek el addig szerintem hogy lefeküdjenek! Majd lesz ami lesz de a

Lányom boldog!-es ez nekem jo

2014. júl. 19. 13:57
 9/10 anonim válasza:
Szép dolog, hogy ennyire bízol a lányodba... Az én volt osztályom 8.-ba tele volt olyanokkal, akik mások előtt szüzek voltak, de ha 4 szemközt megkérdeztük már büszkén mesélték, hogy ők már csinálták. És pont azok a lányok, akikről a legkevésbé gondolná az ember. Sok sikert! Remélem, hogy a te lányod nem jár így. U.i. 8.-ban 3 terhes oszt. társam is volt a 20-ból...
2014. júl. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
update?
2021. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!