Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, milyen igényeitek...

Lányok, milyen igényeitek vannak, mit vártok el egy fiútól, ha kapcsolatot akartok létesíteni komolyabb szándékkal?

Figyelt kérdés

Jönnek a vélemények, hogy pénzre hajtotok, flegmák vagytok, stb, stb...

Most itt a lehetőség a cáfolatra ;)



2014. dec. 21. 20:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Valami homályos sejtelem támadt a fejemben. Úgy vélem, ti nem vagytok lányok.
2014. dec. 21. 20:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretem a barackot. Különösen a .... na bakker,, *aszom ez így nem jó
2014. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, nem figyeltek, na tessék itt van kép, nem t'om, kiről.

[link]

2014. dec. 21. 20:23
 4/7 anonim válasza:
En vagyok a híres egy fejű
2014. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos, hogy egy fogjuk rá normális, de legalábbis témába vágó választ kapj :D


Nem tudom, te melyik korosztályban ismerkedsz, de én magamról és az engem körülvevő korai huszonévesekről beszélek most. Esetünkben, mivel magunk is egyetemisták vagyunk, és ismertségi körünk is nagyjából ebből a kategóriából is esik ki, nyilván nem várhatjuk el, hogy diákmunkából 3 villája legyen a francia Riviérán, tehát a pénz kilőve. Hívjon meg néha moziba, esetleg valamikor egy teára, de kb ennyi. A flegmaság akkor jön, ha nem tetszik, és egy istenért nem hajlandó ezt felfogni, szerintem legalábbis. Alapjáraton szerintem nagyon kevsen flegmák úgy tényleg, igazán, mindenkivel.


Nekem, és a legszűkebb baráti körömben a lányoknak/nőknek elsősorban ezek a fontosak: megbízható legyen, akire lehet számítani, egy olyan ember, akivel meg lehet beszélni mindent, és még a ciki dolgoknál sem ítélkezik, hanem megért és azokkal együtt szeret. Egy férfit keresünk, akit tisztelni lehet, azért, aki, és azokért a dolgokért, amiket tesz. Munka, tanulás, életcélok, stb. Ez utóbbi (életcélok) szerintem az egyik legfontosabb. Főleg, hogy ez egyezzen. De nagyjából minden tekintetben. Hiába szeretnénk mindketten gyereket mondjuk, ha én kb 5 év múlva, a másik még 10 év múlva sem, akkor úgy nehéz igazán jól szervezni a jövőt. De mindezek mellett kell, hogy társ legyen az élet minden területén. Mellettem álljon a bajban, és velem együtt élvezze a jó dolgokat.


Igazából nem nehéz ilyet találni szerintem, csak nyitottnak kell lenni és sokat kell ismerkedni. Ránézésre nem találod meg az igazit, ezért tényleg és őszintén gondolom, hogy hosszú távú kapcsolatnál nem a külső és felszínes jegyek a döntőek, főleg, ha vele együtt öregszel meg. Fontosabb, hogy jó társaság legyen, minthogy 80 évesen is szexistenként pózoljon fiatal fruskáknak és minden hétvégén karibi kirándulásra menjetek.


Röviden és dióhélyban ennyi :)


22/l

2014. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úristen az utolsó valami nagyon durván troll válasz, azt a kérdést ne is vedd figyelembe kérdező, rofl,
2014. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt szépen megfogalmaztad, ötös, ötös is jár érte ;D
2014. dec. 21. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!