Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőkhöz intézném a kérdésemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz intézném a kérdésemet, szakítottak már azért valakivel mert nem volt izgalmas vele az élet?

Figyelt kérdés
És ha igen, hogy fogadták? Ti mit éreztetettek ilyenkor?

2016. szept. 4. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Kifejezetten ezért nem, de az nagyban hozzájárult az elhidegülésünkhöz és az érzelmeim elmúlásához, hogy soha semmit nem csináltunk, a heti két-három találkozásunk abból állt, hogy elmentem hozzá, megnéztünk egy filmet, szexeltünk közben, vacsiztunk, és valamikor 4-5 óra együttlét után éjszaka hazamentem. Nem azt mondom, hogy folyamatosan bungee-jumpingoljunk vagy hegyet másszunk, utazzunk a világ körül, de azért néha kimenni a városba sétálni (ezt azért nem lehetett, mert messze lakott a belvárostól, kocsija meg nem volt, de a BKV derogált neki), fagyizni, vagy a karácsonyi vásárt megnézni, forralt borozni, azt simán lehet kis költségvetésből is, kirándulni félévente egyszer ide-oda közeli helyekre, az nem egy nagy dolog, kocsi nélkül sem. De ő nem volt hajlandó addig megmozdulni, amíg nincs autója, mert a BKV undorító, és így otthon kuksoltunk a kemény 1,5 év alatt, amit együtt töltöttünk. Így nem csodálom, hogy szép lassan kiszerettem belőle, nem volt minek fenntartania a tüzet, meg egyébként sem illettünk össze igazán.


Olyan még nem volt, hogy untam magam mellette és ezért szakítok, pedig közben szeretem, nem szórakoztatásra keresek bohócot magamnak, ha párkapcsolatról van szó.

2016. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 én azt nem értem, hogy hogy bírtad 1,5 évig.
2016. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A rózsaszín köd, meg a gondolat, hogy "talán majd ekkor meg akkor...". Aztán meg nem. Amíg szerelmes voltam, addig fel se tűnt, hogy ez így nem jó, de miután a szerelem fenntartására nem tett törekvéseket, hát ez elmúlt, és feltűntek olyan dolgok, amik addig nem zavartak.
2016. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én is unalmas vagyok, szívesebben punnyadok otthon a négy fal között, így a jelenlegi, szintén "nem izgalmas" párommal nagyon jól elvagyunk már két éve. Egy-két helyre elmegyünk néha (horgászat, séta, kaja, ilyesmi), de ennyi, nincs buli, wellness, ilyesmi. Nekem pont az lenne a válóok, ha a másiknak a fenekében benne lenne a tapló és folyton pörögne meg menne :-) Nem az én stílusom.
2016. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szakitottam meg ilyen miatt.Igaz nekem a mozgalmas elet egy parkapcsolatban nem biztos,hogy azt jelenti mint masoknal.Nem vagyok bulizos,szeretek enni,kirandulni,turazni,mozi stb. Van akinek ez is uncsi lenne. Persze nem allandoan ezeket csinaljuk,mert van h csak egy nap pizsamaba megnezunk otthon egy csomo filmet,vagy jatszunk max kimegyunk futni par kort. Ez megfelel mindkettonknek. Ha olyan tarsam lenne aki soha semmire nem lenne vevo valszeg mar nem is lennenk egyutt.
2016. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én házas vagyok 2.5 éve. Van egy 3 éves kislányunk. Mióta kiköltöztünk külföldre azóta szinte csak egyedül megyek ki a faluba sétálni a picurommal mert a férjem otthibülős inkább és a gépén csinálhatja a programozás videóit. Ha kérem hogy jöjjön el velünk sétálni akkor nagy nehezen de eljön velünk. De pár hónappal ezelőtt még mikor munka mellett heti 3x suliba járt sose jött velünk még csak a faluba se sétálni. Még vasárnap se. Itthon is ha vigyázni kell 5 percre a gyerekre már cümmög. Pedig 30 évesek leszünk jövőre.
2016. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*otthonülős
2016. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!