Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez vonzalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez vonzalmat ébreszt a lányokban, működhet ez a taktika?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy a nőknek mindig az kell, aki nehezen kapható, vagy akit nem kaphatnak meg.


Tehát mondjuk ha van egy eset, ahol a lány nem érdeklődik egyértelműen, vagy inkább csak közömbösebb, de szóba kerülne , hogy ki mit érezhet a másik iránt, akkor bedobni ilyesmiket hogy:

"Aranyos lány vagy, meg minden, de nem érzem azt, hogy köztünk bármi olyan is lehetne. "


Csak én gondolom úgy, hogy erre a lányok elkezdenének teperni?



2016. szept. 5. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Lehet van, akinél ez beválik, de én sose foglalkoztam olyannal, aki nem vevő rám. Még ha tetszik is a másik, minek túráztassam magam, ha ő egyértelműen kijelenti, hogy nem érez irántam semmit?
2016. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez így túl egyértelmű elutasítás. Inkább csak hagyd függőben a dolgot. Mondj olyat, hogy aranyos lány vagy, kedvellek, de majd még meglátjuk, mi lesz.
2016. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem ez elég gyenge próbálkozás.. Én alapból nem tepernék egy pasi után, pláne nem egy olyan után, akit nem is érdeklek! Kezdeményezéssel nincs baj, nyitok a másik felé, ha tetszik, de ez a "teperés" szó elég erős. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel. Szóval egy a lényeg, nálam ez biztosan nem működne.
2016. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Ezt nem tartom jó ötletnek. Több helyen is hibádzik az egész.


1. Miért szeretnél olyan nővel lenni, akit nem érdekelsz?

2.Ha nem érdekled, akkor a taktikád eredmény az lesz, hogy tényleg elmegy...

3.Alapból ez a gyermeteg és általánosító nézet, hogy “a nőknek az kell aki nehezen elérhető“... Ez nem túl helyes gondolkodás! Inkább ezen változtass a taktikázás helyett. Jót fog tenni és könnyebben találsz majd normális nőt akit érdekelsz (és aki után érdeklődsz)

2016. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
66%

És persze te ne keresd.


Hagyd, hadd agonizáljanak magukba. A minap is beszéltem egy lánnyal, akivel néha-néha rendesen viselkedik egypasi, barátként, néha elejt egy ilyet, hogy felszedné...s lám-lám, a lány 1,5 éve szerelmes belé.

2016. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a butábbakban igen.

Nekem arany középút kell. Látványosan érdekeljem a srácot, de ne legyen übernyálas pincsi (szóval ne barokkos körmondatokban édes drága gyönyörű pipacsszálamnak meg ilyesminek hívjon).

Amúgy meg amit leírtál, abból a 2. kategória, hogy a csaj közömbös (szóval nem mutat semmit), akkor... hogyan kerülne szóba az, hogy ki mit érezhet? Plusz, ha vki nem kérdezi, akkor taplóság arról beszélni, hogy összejönnél-e vele vagy nem.

Értelmes nő meg csak azért nem fog utánad TEPERNI, mert nem tetszel neki. Meg fogja vonni a vállát, hogy inkább keresek olyat, akinek igen.

2016. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmiképp sem válna be! Nem jó taktika! Inkább tedd feltekennye de azt sem túlzásba vive kicsik a határok. Zavard össze bokolj neki, majd másnak is... Stb
2016. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán ne taktikázz! Légy férfi és tedd oda magad.
2016. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!