Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! 8 ev kapcsolat utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! 8 ev kapcsolat utan ti a parotokat mar mindenhova magatokkal viszitek? Nektek ez evidens?

Figyelt kérdés
Ha nem, mi az a hely a fiús esteken kivul, ahova nem szivesen viszitek el a parotokat?

2016. szept. 7. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nőként válaszolok, de engem a párom az első hónaptól kezdve kábé mindenhova magával vitt, és ez neki is meg a társaságnak is evidens volt- családi események, baráti összejövetelek, ilyesmi. Csak a pasis estékre nem megyek, meg a munkájával kapcsolatos dolgokra. Szerintem régen rossz, ha valahova elmész és azon túl, hogy a párodnak nem fontos ottlennie, neked terhes és nemkívánatos a jelenléte.
2016. szept. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bence_ ***** válasza:

???

Azért a patom mert jó vele ha meg jó akkor együtt jövünk,megyünk.

2016. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi egy év után már mindenhova együtt megyünk... nyilván a munka-dolgokra nem kísérjük el egymást, de a barátaival való sörözésre is mindig elhív, én szoktam neki mondani, hogy nem akarom a pasis estét zavarni
2016. szept. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A munkahelyére nem visz, mert nincs névre szóló kártyám :D Egyébként neki nincsenek pasis estéi, mert három műszakban dolgozik és egyetemet végez (igen, büszkélkedem), ahogy nincsen nekem se csajos estém (hasonló a felállás, szintén büszkélkedem). Családi eseményekre és a randijainkra pedig értelemszerűen elvisz.


Na jó, magának ruhát vásárolni sem, mert antinőként én utálok, ő pedig kissé feminin módon két órát válogat, és nem bírja nézni az egy helyben toporgásomat.

2016. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is nőként írok. Mi 4 éve vagyunk együtt. Családi eseményekre, amíg nem éltünk együtt, csak a fontosabbakra mentünk együtt, ahol tényleg a közeli rokonai voltak. Mikor anyjával együtt meghívták vmi huszadrangú rokon esküvőjére, nem vitt - nem is bánom, mert én sem biztos, hogy jól éreztem volna magam egy olyan esküvőn, ahol ismerek 2 embert, és azok közül egyik sem az ifjú pár tagja :D. Most, hogy együtt élünk, már több ilyen családi dologra megyünk majd együtt (bár most is lesz olyan, ahova nem megyek, de azért, mert 2 hete találta ki vmi rokona, hogy az XY mami szülinapi bulija csütörtök délután legyen, erre meg nem tudok szabit kivenni, párom meg műszakosan dolgozik, ő meg ráér). Pasis estékre nem megyek, és akkor sem, amikor az üzletfeleivel, haverjaival megy olyan dolgokról csevegni, amikhez nem értek (pl. lemezek, számítógépek), mert unnám magam. Minden másra együtt megyünk.
2016. szept. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. ja és nyilván munkatársas összeröffenésekre sem visszük a másikat meg osztálytalálkozóra sem, max. akkor, ha azt mondják, várják a párokat is.
2016. szept. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan helyekre, ahol ő lenne az egyetlen nő, nem viszem
2016. szept. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nőként válaszolok, a párom nem olvas gyakorit, de hátha így is releváns:

Mi az első naptól kezdve majdnem mindenhova együtt járunk, ha egyikünknek épp nincs más programja. Egyedül a munkahelyi dolgok azok, ahova nem megyünk egymással.

"Fiús estékre" én is megyek vele, társaságban kb pasiként tartanak számon, imádnak a haverjai, kérdezgetik, hogy miért nem mentem, ha épp más dolog miatt nem vagyok ott.

A párom azért (is) a párom, mert szeretek vele lenni, nincs olyan, hogy nem szívesen vagyok vele.

2016. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mindenhova eljöhet velem, ha akar.
2016. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!