Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel kedveskedtek a párotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kedveskedtek a párotoknak? Milyen programot szoktatok szervezni? Mivel telnek a mindennapjaitok?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit fura, hogy ezekre vagyok kíváncsi, de most van először barátom.

Minden nap találkoztok es mindig van valami program, vagy nagyrészt otthon ultok? Mit szoktatok csinálni? Mivel kedveskedsz a párodnak?

Nekem nagyon fura es szokatlan a helyzet.

Ezzel mit tudnék tenni?:) tok zavarban lennek a közös fürdéskor vagy hasonló.

Koszi:)



2016. szept. 7. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy zavarban lennél, az nem egy program:))))


Hát 3x-4x találkozunk a barátommal, az elején 2x-3x találkoztunk, kiültünk valahova, csillagokat néztünk, söröztünk, kakaóztunk, kajáltuk valahol, játszótérre mentünk, sétáltunk, csak úgy spontán jött minden, ezért jó, hogy nyáron jöttünk össze, csomót tudtunk a szabadban lenni, és csak beszélgetni. Később már volt, hogy otthon ültünk, az már ugye szerintem egy meghittebb környezet, intimebb, és akkor filmet néztünk, ( szigorúan végignéztük!:D ) főztünk. Mostanában suli meg munka mellett inkább csak a hétvégéket tudjuk úgy rendesen együtt tölteni, akkor van főleg program, amúgy meg otthon ülünk és dumálunk, de hétvégén pl lemegyünk hozzájuk vidékre, koncertre megyünk ( mind a ketten megveszünk az élőzenéért ), én imádom a fotókat, úgyhogy most megyünk fotókiállításra, de voltunk jótékonykodni egy állatmenhelyen együtt, akkor lehet mozizni is egyébként, de az elcsépelt nekem:D Őőő meg lesz éjszakai kalandpark, oda is tervezünk menni a barátokkal, na pl együtt elmegyünk baráti társaságba inni:D

Ha otthon vagyunk, akkor filmezünk, beszélgetünk, kávézunk, főzünk, olvasunk, érdekes videókat nézünk együtt, stb...

Hogy mivel kedveskedek neki? Megmasszírozom:D Őőő meg nagyon szereti a meggyes joghurtot, van, hogy hozok neki ezt-azt a boltból. Vagy ő csinált nekem reggelit. Én meg sütöttem sütit neki. És mondjuk nagyon szar lett, de ő meg kedves volt, és megette. :D

Közös fürdés az már egy elég intim helyzet, fel kell hozzá oldódni, azt tanácsolom, hogy ameddig el nem múlik ez a zavar ( tudom, milyen, én utálom:D ) addig ne nagyon menjetek bele ilyenbe, mert nagyon elszexualizálódik a kapcsolat. Jó, embere válogatja végül is, de... Érted.


Ha tudok segíteni valamit, akkor nyugodtan írj! ^^ Egyébként meg nagyon nagyon sok sok boldogságot! ^^ 19/L

2016. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 János Gilján ***** válasza:

Ez nagyon cuki válasz volt, és javarészt egyet is értek vele, fontos hogy legyenek színes és változatos programok, mert ezek mind emelik és táplálják a kapcsolatot.

Viszont nem igaz, hogy a közös fürdés nem program és nincs olyan, hogy túlságosan "elszexualizálódik" a kapcsolat. A programok amiket felsoroltál pont ugyanúgy megvalósíthatóak mindennapos, aktív szexuális élet mellett is. Tovább megyek, megfelelő minőségű és mennyiségű intimitás és szex hiányában nem beszélhetünk egészséges (felnőtt) párkapcsolatról, maximum barátságról.

2016. szept. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Direkt odaírtam, hogy azt TANÁCSOLOM, hogy ameddig el nem múlik ez a zavar, addig ne. Lány vagyok, nálunk ez naaaagyon mááás:) Meg sajnos igen is van olyan, hogy elszexualizálódik egy kapcsolat, amikor az elején túl nagy hangsúly van rátéve, persze ezt is embere válogatja, de ideális várni addig, ameddig ez a kezdeti kényelmetlenség/zavar el nem múlik.

A közös fürdés meg azért nem program, mert nem megszervezett...:D Mármint abban az értelemben nem az, mint amire a kérdező volt kíváncsi. Első kapcsolata, ne az legyen már a program, hogy együtt fürdenek, meg szexelnek! Persze, ez is hozzátartozik, sőt, de nem ez a legfontosabb. Szerintem. :)

2016. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 János Gilján ***** válasza:

Hát nézd. Én egy kicsit öregebb vagyok, egy kicsit hosszabb párkapcsolattal a hátam mögött. Igazad van abban, hogy fiatalon nem szabad kapkodni semmivel, csak akkor szabad lépcsőről lépcsőre haladni, ha a résztvevő felek mindketten kívánják már a folytatást.


Viszont a szexel kapcsolatban kicsit el vagy tévedve. A szex a szeretet (egyik) legfontosabb kifejezési formája, úgy is mondhatnám, hogy a szeretkezés az eszköz, amivel megismerhetjük a szerelem erejét és természetét. Ha ezzel nem értesz egyet, vagy nem érted a gondolatot, akkor bizony éretlen vagy még, amivel nincs semmi gond, fiatal vagy még, van időd.


Továbbra is az a véleményem hogy egy kapcsolat nem tud "elszexualizálódni", mert egy ilyen esetben nem a túl sok szex okozza a problémát, hanem a többi színes program hiánya. Az egyiknek semmi köze a másikhoz, ez nem úgy működik, ha sok a szex, akkor kevés a program, ha pedig kevés a szex, akkor viszont sok. Ez egy elég butus logika. :)


Azt javaslom, hogy igyekezzetek inkább a szeretkezés minőségét javítani és az általa átélhető csodát fokozni. Botorság alábecsülni a szexualitás összetartó erejét!

Én 36 vagyok, 10 éve vagyok együtt a feleségemmel, 10 év után is szerelmesek vagyunk egymásba. Mindez nem lenne lehetséges, ha nem lenne minden szempontból kielégítő és örömteli a szexuális életünk.


Végül akinek a közös fürdőzéssel gondjai vannak, annak az önmaga elfogadásával vannak gondjai, mert a meztelensége zavarja a párja előtt. Érdemes előbb tükör előtt gyakorolni, és kimondani magadnak, hogy szereted és gyönyörűnek tartod azt az embert, akit a tükörben látsz. Ha ez megvan, a párod előtt is könnyebb lesz felvállalni magad meztelenül.

2016. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!