Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élő párok! Milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élő párok! Milyen a kommunikáció köztetek? Hogy telnek a mindennapjaitok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Reggel elmegyek melozni, akkor elkoszonok tole, ebedszunetben van hogy hazaugrom kajalni, de ha nem akkor is beszelunk egymassal, ha mas nem, par szot chaten. Aztan hazaerek, fozunk valamit, filmezunk, osszebujunk. :) Hetvegen vagy megyunk valahova, vagy hozzank jonnek.

Amikor o dolgozik, sajnos van hogy estenkent is vagy hetvegen, akkor ertelemszeruen kevesebbet talalkozunk, de akkor is figyelunk arra hogy az intimitas meglegyen barmilyen formaban. Egy eve egyutt, 22/N, 36/F

2016. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajtcetli és házi telefon. Van ritkán, hogy élőben is váltunk pár szót.
2016. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne ó a kommunikáció, meg a hétköznapok, akkor nem élnénk már együtt.


Dolgozunk mind a ketten, én alkalmazott vagyok egy multinál, de van egy saját dönnerünk, amit Ő vezet. Sokszor hajnalig nyitva van, akkor beszélünk állandóan. Ha másnap szabad vagyok, akkor hajnalig chetelünk, amíg be nem zár, és alig várom, hogy haza érjen.

Nekünk fontos az állandó kontakt, lehet, ez másoknál sok lenne, de mi megszoktuk ezt. 2 éve élünk együtt.

32N 37F

2016. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

együtt kelünk, reggeli, együtt metrózunk egy darabig

napközben facebook ha van idő és egy teló

én előbb érek haza, ő 5 körül, akkor beszélgetünk

szóval egész nap van kommunikácio

2016. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pàrom mindig koràbban kell. Csinàl nekem teàt mire felèbredek. Ha lehetősèg van rà kocsival elvisz a buszomhoz. Napközben ritkàn beszèlünk. Mindkettőnket leköt a munka. Esetleg megbeszèljük mi legyen a vacsora. Èn hamarabb èrek haza. Dèlutàn vàsàrolunk, ügyeket intèzünk, sètàlunk vagy elmegyünk vacsoràzni stb. Este filmezünk, kàrtyàzunk vagy van egy medencènk ès abban fürdünk. 25 ève vagyunk hàzasok ès nem Magyarorszàgon èlünk.
2016. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!