Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik a mai parkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a mai parkapcsolati szerepek fizetes téren?

Figyelt kérdés

Akik nem elnek együtt, azoknal mi a szokás?

Kort irjatok, hogy nálatok hogy működik, es hogy együtt eltek-e\tavkapcsolat\ vagy külön laktok.

Nagyon koszi.:)



2016. szept. 8. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Ha elmegyünk egy fagyira? Vagy étterembe? Vagy egész hétre nyaralni?
2016. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mikor megismerkedtem párommal, még fősulira jártam, nem dolgoztam, így én őt csak nagyon ritkán hívtam meg bármire is. Ő gyakrabban.

Amióta dolgozom, már többször meghívom őt.


Kapcsolatunk elején ő hívott meg engem.


3 és fél éve 200 km-es távkapcsiban élünk.

Ő 32 F, én 26 N

2016. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elején tavkapcsolat volt, 200km, utána csak sima kapcsolat két évig, most már együtt élünk. Első perctől kezdve körülbelül felezünk. Nem mondom, hogy fillérre pontos az elszámolás, de többnyire egálban vagyunk.

25L 30 F

2016. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt a volt barátnőmmel [külön laktunk], hogy egymásnak vásároltunk. Tehát volt úgy, hogy én hívtam meg egy pizzára, vettem neki ajándékot, vagy éppenséggel főztem neki. Máskor ő csinálta ezeket, annyi különbséggel, hogy sütött nekem. És több dolgot vett nekem, ezek egy részét, még ma is használom. Bennem nem volt semmiféle irigység, hogy most költenem kell rá, örömmel tettem. Amikor randizgattunk, és tudtam, hogy nincs pénze, akkor is adtam neki örökbe, és nem kértem vissza, mert a szívemen viseltem a sorsát.


Amikor viszont nem tervezek a nővel komolyan, akkor nem viselkedem így, mert csak azokra a nőkre költök, akik megérdemlik, bár a normális lányok ezt nem is várják el, mert jobban szeretnek adni, mint kapni.


- Light -

2016. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi felesben fizetünk, de nem fillérezünk vagy ilyesmi. Én még tanulok, bár most dolgozom is mellette, de neki több a bevétele. Nagyon picivel ő fizet többet, mondjuk olyan 40-60% talán, de igyekszünk felezni. Mondjuk van, hogy egyszer én fizetek, egyszer ő, van, hogy mindenki a sajátját, főleg, ha nagyobb összegről van szó.

Külön élünk, 1 éve együtt.

2016. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két párommal szinte mindig én fizettem,a férjem viszont tehetős és nem smucig,mint a régiek a semmire,ő a tenyerén hordozott,vele csak néha fizettem én.
2016. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tanulok, párom dolgozik. Ebéd, mozi, stb. árát sosem engedi meg nekem, hogy kifizessem, azt mindig ő. Cserébe próbálok ünnepekre komolyabb pénzösszegekért ajándékokat venni. Nagyobb kiadásokat (nyaralás) felesben fizetjük.
2016. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor nem éltünk együtt, már akkor is közös kassza volt a diák melós pénzekkel is. A pénzt minden esetben én kezelem, osztom be. Megkapja a fizetését, és az első dolga, hogy a kezembe nyomja az egészet.

Ezt már 8 éve csináljuk így.


Hozzá teszem, ehhez az kell, hogy a pénz kezelőfél tudjon beosztani, félre tenni etc..


23/N

2016. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!