Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jegyű a párotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jegyű a párotok? Mennyire tartjátok fontosnak a horoszkópot párkapcsolati szempontból?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen szempontból sem fontos! Amúgy meg fogalmam sincs a csillagjegyéről...
2016. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A párom halak, én kos vagyok. Semennyire sem tartom fontosnak a horoszkópot, sem párkapcsolati, sem egyéb szempontból. Soha nem is tartottam annak. Az előző, szintén több éves kapcsolatom meg egy szűz (horoszkópban, nem való életben) férfival volt. Most nagy ügy. Az miért határozná meg, hogy jók vagyunk-e együtt, hogy melyik hónapban születtünk? Semmi köze egymáshoz a kettőnek.
2016. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Abszolúte lesz**arom.
2016. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kikerestem, a párom mérleg, én szűz. Nem tudom, hogy befolyásolja-e a kapcsolatunkat, eddig nem tűnt fel.
2016. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs párom, mert már kijártam az óvodát.
2016. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Barátom oroszlán, Én ikrek vagyok.
2016. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden horoszkóp szerint tiszavirág életű kellett volna, hogy legyen a kapcsolatunk, mert poénból megnéztem... ahhoz képest majdnem 4 éve együtt vagyunk, és max. kisebb vitáink voltak. De amúgy is mindenféle baromságot olvastam, mint hogy a páromnak a csillagjegye alapján jóval nagyobb a szexuális igénye, mint az enyém, és nincs így. És én sem vagyok olyan háziás, mint amilyennek "kéne" lennem. És a kapcsolatunkat illetően inkább hiszek a szívemnek, az agyamnak és annak, amit megtapasztalok, mint annak, amit pár kettyós leír női magazinokba meg ezokönyvecskékbe. Nem is hiszek abban, hogy akivel egyidőben születtem, az ugyanolyan, mint én...
2016. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A párom is Bika és én is, de egyáltalán nem tartjuk fontosnak ezt a horoszkóp dolgot. :)
2016. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oroszlán, és semennyire sem tartom fontosnak. Egyértelműen baromság az egész, csak egészséges szkepticizmust és normális logikát nélkülöző emberek hisznek a horoszkópban.
2016. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Mindig a saját benyomásaim, ösztöneim alapján döntök.

A horoszkópunk szerint én vagyok a szenvedélyes, nagy szexuális igényű fél a kapcsolatban. A párom pedig a visszafogott. De ez pont fordítva van nálunk.

Kb semmi nem igaz abból, ami a kapcsolatunkról ír.

2016. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!