Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szerelmes belém, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes belém, ha társaságban soha nem ér hozzám, s mindenkivel beszélget, csak velem nem, s kb rám sem néz?

Figyelt kérdés
Saját páromról van szó. Elmegyünk bárhová társaságban, és még a szemkontaktust sem veszi fel velem, mindenki mással el van foglalva, de velem egyáltalán nem foglalkozik, megérinteni pedig sosem érint. Nem szerelmes, ez azért van?
2016. szept. 11. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Hülyeségnek hangozhat, de oda lehet csak dísznek kellesz.


Ha valaki szerelmes, akaratlanul is keresi a párja tekintetét, hozzáér, stb. Ha nem is találkozik a

társaság tagjaival akár évekig, akkor sem maradhat-

nak el ezek az apróságok.


Szerintem nem igazán szerelemről van szó itt, viszont

néhány ember nehezen fejezi ki az érzéseit, lehet te

is egy ilyenbe botlottál.

2016. szept. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagom. Tarsasagban minek beszelgetne veled, azt megteheti otthon is...

Mondjuk az erintes hianya az inkabb gyanus.

2016. szept. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat.
2016. szept. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy ezt a kérdést itt teszed fel?:)


A válaszolók túlnyomó többségének még egyáltalán nem volt normális kapcsolata, valamint sok a troll is. Ha fontosabb dologról van szó, akkor természetesen sokan képtelenek hasznos választ adni a tapasztalat hiánya miatt.

2016. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én bevallom előre, hogy elég tapasztalatlan vagyok kapcsolati téren, de azért megpróbálok válaszolni, hátha segítek.

most ismerkedem egy sráccal, és még csak ismerkedünk, de olyan elő sem fordul, h ha társaságban vagyunk, akkor én nem is létezem. uúgy keresi velem a szemkontaktust, és igyekszik a közelemben maradni

egy már létező kapcsolatban sem hiszem h másképp kellene legyen, a helyedben valószínűleg én is elgondolkoznék ilyeneken. mindenesetre sztem le kell ülnötök beszélni, h szte miért csinálja, mert lehet neki fel sem tűnik

2016. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az en elettarsam is ezt csinalta. Aztan elegem lett es megmondtam, h ha nem kedveskedik, puszilgat tarsasagban, akkor nem jon tobbet velem haza,mert zarat cserelek. Igy penteken jol viselkedett a tarsasagban.

Amugy meg nem tudom, miert van, de meg kell neki mondsnod, h pontosan hogy viselkedjen: mit csinaljon Veled ott. Lehet, h a szulei nem neveltek meg illetve egyedul nevelte ot egy szulo es nem latta a tarsasagi eletben valo illo viselkedesmintat tole.

N

2016. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es,nagyon igazad van. Nőként ezt én is megjártam már így. Ezek a csávók kihasználják az állandóan reménykedő, szerelmes típusú lányokat, akik komoly kapcsolatra vágynak és hisznek is benne, a csávóban is, közben az alig dog meg olykor kis darab szeretettel.
2016. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!