Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akibe kb.5hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe kb.5hónapja beleszerettem nem tudom kiverni a fejemből sehogy. Nem látom túl nagy esélyét, hogy lesz belőle akármi is. Szinte minden nap írkálunk találkozni is szoktunk társaságban. /? \

Figyelt kérdés
A lényeg az ,hogyha nem írok neki meg nem érdeklődök iránta az segíthet valamit ,vagy nem? Sokan mondják ,hogy semmibe kell venni meg stb...

2014. jún. 24. 01:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hívtad már el kettesben is? Miért nem látod az esélyt rá? Ha elfelejteni akarod akkor talán ismerkedj másokkal, de megérne ô egy próbát :)
2014. jún. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szióka... 14éves vagyok xD szóval na. xD amúgy meg próbálhatom elfelejteni ,ha nem megy... Nekem ő a tökéletes ,kerültem már közel hozzá május 1.-én ölelkeztünk meg stb. de akkor nem léptem valamiért... :/
2014. jún. 24. 01:51
 3/15 anonim ***** válasza:

Destinyvel ne foglalkozz, holnap már tiltva lesz.

Egyszerű, ne a fejedből verd ki!:D Komolyra fordítva a szót, szerintem ha nem érdeklődsz iránta, és megszokta,hogy szinte mindennap irkáltok , akkor azt fogja hinni, hogy megsértődtél.Amúgy meg azzal semmire se mennél, inkább érdeklődj, de ne vidd túlzásba se.Egyáltalán érez ő irántad valamit?

2014. jún. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na epp ezaz... Hogy nem tudom. Sokdolgot megoszt velem meg középsuliban is padtársak leszünk (megbeszéltük). Gondoltam házibulin kéne lépni , szeretne majd rendezni ,mert mondta ,hogy vizsgák után összehozhatunk valamit.
2014. jún. 24. 02:17
 5/15 anonim válasza:
Szerintem megérne egy próbát, hacsak nem félsz attól, hogy utána már nem lesztek barátok. Esetleg ott házibuliban utalhatnál rá, hogy bejön neked. (1. voltam)
2014. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most nem írtam rá 1.5 napja és ő írt rám először. Utána chatelünk írkálunk és egyszercsak otthagyja és nem ír vissza ,de ha nem írok semmit ,akkor egy idő után pl. mint most is ír valamit nekem.
2014. jún. 24. 12:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Szépen várd meg a vizsgák végétés ott lesz a lehetőség. Teljesen jó eélyeid vannak nála. ennél sokkalesélytelenebb dolgokba is bele szoktam menni. Lehet,hogy ő is viszont szeret Téged. ha írogattok órákig,akkor esélyes,hog y fontosabb vagy neki,mint gondolnád. Kitartás. 23/L
2014. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. jún. 24. 16:31
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak ezek a "nem tudom" "nekem mind1" válaszok zavarnak...
2014. jún. 24. 16:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Nekem mind1. Határozatlan személyiség. Neked adja a domináns szerepet a kapcsolatotokban. Ezne kedvetlenítsen el. Egyszerűen ő aláveti magát a Te akaratodnak.Fontos vagy neki.Abból látszik,hogy levelezik Veled minden nap. Azt hiszed nem tudná elfoglalni magát mással,mint a Veled való levelezéssel? Biztos fél a csalódástól és nem meri kimondani,hogy fűzzétek szorosabbra a kapcsolatot,pedig vágyik Rád. És miből gondolod,hog
2014. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!