Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ne csak szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne csak szex legyen kettőnk között?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek!! :( Mindketten szinglik vagyunk. Egy ideje össze járunk, a szex csúcs szuper vele. Mikor elkezdtük megállapodtunk, hogy csak szex és más semmi. Leginkabb én akartam igy, mert egyedül nevelem a kisfiam, és időm nem sok van. A szex minden alkalommal csak szuperebb lesz, és már másképp gondolok rá, mint csak egy szex partnerre. Mikor elmeséltem neki, azt mondta, hogy majd meglátjuk mi lesz belőle később. Félig meddig kollégák vagyunk, elég sokat beszélünk. De sosem kettőnkről. Nagyon hiányzik mikor nincs velem, ugy érzem magam mint egy tini lány :( Pedig 36 éves vagyok. A szívem őt akarja, az eszem viszont egész mást mond. Mit tegyek???

2016. szept. 12. 19:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Google: párkapcsolat. Jó, hogy legalább igényetek van erre.
2016. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
például ne dugj vele..
2016. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ne dugj,elmulik az érzés.
2016. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem "dugnék" vele, ha nem kívánnám őrülten :) Szerinted az megoldás ha nemet mondok neki???? Elveszíteni nem akarom...
2016. szept. 12. 19:53
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a megoldas hogy vegre 36 evesen felnott nohoz melto onbecsulest keritesz magadnak, es nem dugogatsz osszevissza, mert "szenvedely".
2016. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Össze-vissza?????? Egyetlen emberről beszélünk... Lehet probléma van az önbecsülésemmel, de én akartam igy... Elcsesztem. Nem gondoltam hogy a sajat csapdámba fogok esni :(
2016. szept. 12. 20:02
 7/19 anonim ***** válasza:

Mennyi idelye tart ez a dolog? Ontosan mit is mondasz neki, amire az a válasza, hogy "meglátjuk"?


Szerintem álj elé, amikor zavartalanul kettesben vagytok, de nincs szex és mind meg neki hogyan érzel. Aztán tedd hozzá, hogy ha ez kölcsönös, akkor megpróbálhatnátok rendes párkapcsolatban. Ha meg nem az, akkor inkább hagyjátok abba az egészet és maradjatok sima barátok, nehogy valaki sérüljön.

Utána hagyd pár napig gondolkozni. Ne akarj rötön választ kapni. Hagy legyen egyedül a gondolataival és az érzéssel, hogy talán nem leszel neki.


Tudom, hogy a szexkapcsolat is jobb, mint ha negatívan döntene. De nem sokáig marad jó.


Ne legyél hisztis, vagy nyafogós. A pasik szeretik, ha valami egyszerű és tárgyilagos. Csak mond mit szeretnél, aztán hagyd békén pár napra.

2016. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Július elején kezdődött. Megmondtam neki, mikor nyaralni voltunk, és nem láttam két hétig, hogy nagyon hiányzik, és többet szeretnék. Erre mondta, hogy egyenlőre maradjon igy, majd később meglátjuk. Viszont most már függő vagyok :) Ha elveszíteném bele is halnék szerintem :(
2016. szept. 12. 20:15
 9/19 anonim ***** válasza:
A pasi hány éves?
2016. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
a szerelem az szerelem
2016. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!