Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Nagyon szeretem, végülis tökéletes minden kettőnk között, egyvalamit kivéve, az pedig a SZEX. (többi lent? )

Figyelt kérdés

Sosem akar szexelni, azt mondja nem kívánja, nincs rá szüksége, Őt nem érdekli.


Heti szinten kb háromszor szexelünk, maximum 20 percet, de akkor is csak abban a pózban, amit Ő akar.


Általában az unott fejét nézem szex közben, s már nem kicsi vitánk volt ezek miatt.


Volt olyan is, hogy 1 hétig semmi szex nem volt köztünk, mert a kedvem is elvette tőle az ilyen viselkedésével.


Tudom, hogy szeret, és azt is, hogy nem csal meg.

Én is nagyon szeretem őt, Ő a mindenem!


De a szexuális életünk, valahogy szar.


Én ezt már nem bírom, s nem is tudom, hogy mit kellene csinálnom. Nem akarom/nem fogom elhagyni, mert szeretem nagyon, de ez már nekem is sok, e- téren.


Mit tegyek?

F/18 L/16



2013. márc. 7. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
hát beszéljétek meg.. hogy mi nem jó neki, vagy csináljatok egy olyat, hogy csak te kényezteted őt :D talán elkezdi élvezni. hajrá. ez csak rajtad múlik.
2013. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16 éves, szerintem ez sokat elmond. Vagy egyszerűen aszexuális,
2013. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
viszont hogyha van kedve szexelni, akkor nagyon élvezi, olykor nagyon jó, mindig elélvez, 10/10esre értékelném a szexet, ha van kedve. De nem értem, gyakorta minek "prűdösködik mindig."
2013. márc. 7. 17:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Az őt nem érdekli azt jelenti, hogy veled nem érdekli. Állj a sarkadra, hogyha nem szedi össze magát, akkor mehet az anyjába.
2013. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Béna vagy, durva vagy erre nem gondoltál?
2013. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt is csak megjátssza, hogy elélvez... Egyébként én az okot abban látom, hogy a barátnőd még baromira nem érett a szexre. Ennyi idősen még én sem voltam az. Vágytam rá, voltak már fantáziáim, de élesben tuti nem ment volna nekem sem a dolog. 18 voltam, amikor elveszítettem a szüzességemet, akkoriban éreztem konkrétan azt, hogy élvezem is, ami történik. Szerintem ne erőltesd ezt tovább, neki is jobb lesz, ha egyelőre megmarad a csók-petting szinten-valaki mással.
2013. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok béna, se durva. Mindig figyelek rá, hogy neki (is) jó legyen, érzéki vagyok stb.

Az orgazmust biztos vagyok benne, tutira, hogy nem játssza meg! :)

2013. márc. 8. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem arról van szó,hogy nem akar szexelni,csak nem teszed meg azt,amitől beindul. Üljetek le egyik este és beszéljétek meg,hogy ki mit hogyan hol szeret... esetleg miközben csinálja az egyik a másik mondja h melyik a legjobb,vagy melyik nem esik jól stb...vagy írjátok fel egy papírra ezeket és utána nézzétek meg ki mit írt... nem a lánnyal van baj valószínüleg...mindenkiben ott van a szex utáni vágy,csak kell egy olyan ember,aki ezt kihozza belőle... nem az orra alá kell dörgölni,hogy ez megint nem jó így,hanem inkább megjavítani kell,türelmesnek kell lenni...lehet,hogy csak rávan görcsölve valami miatt,de lehet,hogy nem mindig tudod beindítani..számtalan oka lehet,beszéljtek meg
2013. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó, sajnos ebben nincs igazad. Ha én kívánok egy férfit és szerelmes vagyok, már attól az ágyban akarom tudni magunkat, ha mélyen a szemembe néz...
2013. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mindenki más,én nem ilyen vagyok... mert még senki nem bánt úgy velem,hogy ilyen legyek
2013. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!