Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatfüggő férfiak. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggő férfiak. Miért maradtok?

Figyelt kérdés

vannak köztetek olyan kapcsolatfüggő férfiak, akik annak ellenére maradnak benne egy kapcsolatban (nem házasságban, nincs gyerek, nincs anyagi kényszer), hogy nem vagytok már boldogok, nem vagytok már szerelmesek a párotokba?

ha igen, miért nem léptek ki, miért maradtok? mi van a kapcsolatfüggőségetek mögött, mitől féltek?



2016. szept. 14. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Ingyen pina.


Most vicc nélkül írom ezt.

2016. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Ezt akartam én is mondani. :D Ingyen lyuk. Nem rossz dolog az.
2016. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Azért mert nincs a láthatáron más, és igen Szex miatt.
2016. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező ha nem értenéd női fejjel még mindig: Egy átlagos férfinak ezerszer nehezebb "ingyen" női punit találnia (legyen akár szerelem, barátnő, vagy alkalmi), mint egy ugyanolyan átlagos férfinak.


A férfinak kell megdolgoznia, vért izzadnia a szexért. Még a Casanova pasik is többet dolgoznak a szexért, mint az átlag-julis kinézetű lányok. Egy férfi ha dugni akar, azt tudja kb 3 másodperc után és utána attól a csajtól őt nagyon nehéz letéríteni, hogy ne akarja megdugni. A nők meg állandóan válogatnak és simán meggondolhatják magukat bármikor a szexszel kapcsolatban egy férfival mindenféle hülyeség miatt.


A valóságban ha egy nő TÉNYLEG szexet akarna, elég lenne odamennie az utcán az első 5 vele szembe jövő férfihoz, hogy "Jössz szexelni?". Garantálom hogy te is abből az első ötből simán találnál valakit.

Na a férfiak számára ez "picit" máshogy megy

2016. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

és ha lenne a láthatáron más nő, akkor szakítanátok-e a párotokkal még azelőtt, hogy az új nővel bármi is történne köztetek? vagy csak akkor hagynátok el a régi párotokat, ha tutira össze tustok jönni az új nővel?

magyarán vállalnátok-e azt, hogy szakítotok, , egyedül vagytok, és csak udvaroltok az újnak, amiből vagy lesz tartós kapcsolat, vagy nem?

2016. szept. 14. 20:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz ennyire a f*rkatoktól függeni? Nem cinizmusból kérdem.

A nők simán elvannak hónapokig vagy évekig is szex nélkül, meg megoldják maguknak ha rájuk jön.

2016. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6:

Most ugyanerre meg ötven dologgal támadhatnék vissza, hogy a nők meg mitől függenek, ha már épp a pinájuktól nem annyira.

A két nem közötti különbségek mélységes meg nem értéséről tanúskodik a rövid hozzászólásod.


Rossz/Nem rossz? De rossz sok szempontból. Azért születtek az eddigi válaszok is

2016. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolókkal, leírták a lényeget.

Hogy elhagynám e előtte, mielőtt a másikkal lenne valami...hát őszintén...a legkevésbé akarnék két szék közül a földre esni, vagy már csak akkor lépnék ki, ha tutira biztos lenne, hogy a másikkal kialakul rendes kapcsolat.

Ez alól talán akkor lenne kivétel, ha akkora pro nőcsábász lennék, hogy úgy tudnék kilépni, hogy rövid időn belül találnék valaki mást is, de hát ugye messze vagyok én ettől (még :D )

2016. szept. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Voltál már úgy igazán magányos? Ha lettél volna, tudnád mi az. Bármit csak azt ne. Bár én ebben élek évek óta, úgyhogy tudom milyen a mindennapos szenvedés úgy, hogy senki nem hall és meghalhatsz anélkül hogy érdekelne bárkit is. Ha egy nap meghalok majd, a többhetes mumifikálódott hullám találják meg, de csak mert nem fizetten a rezsit...
2016. szept. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nyilván oka van annak, h. ennyire magányos vagy, a helyedben a megoldáson dolgoznék, és nem az önsajnálatba süppednék bele.
2016. szept. 15. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!