Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm szerintem kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerintem kapcsolat függő. Mit tehetnék? Javítható?

Figyelt kérdés
Észre vettem hogy a barátnőm 100% hogy kapcsolatfüggő. Gyakorlatilag semmi önbizalma sincs , nem is volt. Mindent képes el viselni , nem nagyon akar kilépni a kapcsolatunkból. Szerintem össze téveszti a szeretet a kapcsolatfüggőséggel. De viszont jelekből azt veszem észre hogy szeret azért valamilyen szinten. Nagyon szégyenlem de volt rá példa nagyon ideges voltam tudom ez nem mentség. Meg húztam elég durván a haját , nagyon megalázóan beszéltem vele. Elég durván szoktunk veszekedni , fightólni. De viszont sikerült valamennyire javítani a dolgokon. Több mint egy hónapja nem veszekedtünk , nem bántottuk egymást se testileg se lelkileg.

2014. dec. 31. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez úgy már egy szép kapcsolat :D

A b.nődnek nincs valami lelki gondja,ami miatt úgy viselkedik,mint egy kuka? Egyébként ez nem kapcsolatfüggőség (csak kicsit),hanem ragaszkodás és szeretet hiány. Szeret,ezért nem mer elengedni mert jobb Veled lenni,mint nélküled. Ámbár,ha képes voltál megütni egy lányt,még,ha azt mondod,hogy a haját húztad (persze ..-.- ) akkor Neked is vannak gondjaid,nem gondolod? Egy lányra soha,de soha nem emelhet kezet egy pasi!

Nincs önbizalma??! Hát adj neki. Ahogy olvasom a leírásod Te se tiszteled a b.nődnek,olyan lekezelően jönnek át a soraid. Egy hónapja nem verekedtetek,veszekedtetek? Hát ez valóban nagyon becses dolog. Büszke vagyok:D Van ennek egyáltalán valami értelme?!

2014. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az ilyen bunkó parasztok miatt lesznek önbizalom hiányosak a nők..mert ilyen agresszív seggek, mint Te elnyomják őket.
2014. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 2. dobok neked egy zöld pacsit. Te aztán tudod mert te ott vagy velünk nem? Felesleges vitákba nem megyek bele. :) Ne bókolj de azért köszi szépen :) Nem elnyomni akaróm , azt akaróm szárnyaljon boldog legyen. Vannak hibáim változtatni fogok. Köszönöm szépen a válaszokat további szép napot!
2014. dec. 31. 12:03
 4/11 anonim ***** válasza:

2 vagyok.

szerinted a hajtépésed mit adott neki lelkileg?

valami pluszt?

tuti boldog volt...és biztos már elfelejtette.

2014. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom nem volt helyes! Szégyenlem is de amúgy nyugodt természetű vagyok egyszer mindenkinél be telik a pohár.
2014. dec. 31. 12:10
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor nem kellene egymást bántani, szakítani kell sajnos..
2014. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget , nagyra értékelem:) De majd azt én el döntöm hogy mikkor szakítunk. Egy utolsó lehetőséget adtunk a kapcsolatunknak. Most már ezt nem fogom vissza vonni , jelenleg no vita , no bunyó. :)
2014. dec. 31. 12:15
 8/11 anonim ***** válasza:

akkor sok sikert :)

továbbra is a 2. voltam :DD

2014. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
uhh de nagy bunko vagy
2014. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, javítható, de el kell, hogy szomorítsalak, valószínűleg nem te fogod megjavítani.
2014. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!