Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg szoktad nézni volt nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szoktad nézni volt nagyobb szerelmeidet a fb-on? Milyen gyakran? Hogy érint, ha kapcsolatban van vagy házas?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert letiltott. Egy ilyen volt amúgy. De örülnék neki, ha kapcsolatban látnám vagy házasnak, főleg ha látszik, hogy boldogok. Köztünk nem működött a dolog, nekem már van más, örülnék, ha neki is lenne.
2016. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb szerelmem egy volt. Igen, néha megnézem mi van vele. Pár évente beszélünk is.
2016. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Letiltott, vagy kitörölte magát facebookról. Nem tudom és már nem is érdekel, könnyebb így elfelejteni
2016. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktam. Olyan is van, amelyik kitiltott, talán kettő is, mert az új női féltékenyek voltak. Az egyiknek a nője hosszasan csetelt velem, hogy milyen bunkóság, hogy tartom az exszel a kapcsolatot. Nagyon nem tartottam amúgy, de ha írt, kérdezte, hogy vagyok, mi van velem, válaszoltam. A másiknál nem értettem, miért tűnt el, azt hittem, valami baja történt, pl. a munkahelyén csináltak valamit vele, mert politikai dolgokat posztolt. Felhívtam: erre kiderült, az új nő hisztizik. Mondtam: sajnálom, nem kellene, semmi oka a féltékenységre. Mondta, hogy tudja, de hát jobb a békesség :D


Amelyik fent van, és látom is, azokat sem szoktam nézni, nem nagyon érdekelnek. Nyilván élik az életüket. Az egyiknek felesége van azóta két gyerekkel, ha jól tudom.

2016. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán azért tiltott le, mert fájt volna neki minden, amit rólad lát. Két napja szakítottam és letiltottam. Miért? Mert miatta lett vége, becsapott érzelmileg és anyagilag egyaránt és úgy éreztem, még mindig annyira szeretem, hogy fájna még a puszta látványa is. Így is szenvedek, nem hogy még lássam is :(
2016. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha megnézem, és úgy nagyjából követem, hogy mi van vele. 2 nagy szerelmem volt, az egyikkel máig közös a baráti körünk, így ott nincs nagy meglepi. Neki pl. már két gyereke van azóta, és én örülök, hogy jól vannak. Már egyikükhöz sem kötődöm ilyen szinten érzelmileg, de mind a kettejükkel jóban vagyok, örülök, ha boldogok.
2016. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam, a múlt nem létezik. Egyáltalán nem érdekel senki a múltamból.
2016. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Johnny Bravo ***** válasza:
Nem igazan ertem mire jo ez a hivom/beszelek/ranézek/keresem az exemmel/emet dolgok......hatra mindog csak annyira szabad nézni hogy lásd meddig jutottal......
2016. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!