Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy rengeteg ember évekig képes fajsulyos dolgokat eltitkolni egy kapcsolatban? És vajon akkor a külvilágnak mutatott kép a kapcsolatokrol még nagyobb kamu tud lenni?

Figyelt kérdés

Pl. sokan évekig el tudják titkolni, hogy szerelmesek lettek közben valakibe plátoian vagy eseetleg történt megcsalás. Vagy évek után jön elő, hogy az egyik fél rossztermészetű, agressziv. ..stb. És se a másik fél nem vesz ebből semmit észre, se a külvilág. Vagy pl most olvastam egy régebbi kérdésben, hogy két ember nem szerelemből házasodott, de megegyeztek ,hogy ha egy bizonyos korig nme lesz párjuk, üsszeházasodnak és gyereket vállalnak, inkább , mint két barát. Ez meg is történt és még a szüleik sem tudják.

Én vagyok földönkivüli, hogy alig tudom elképzelni, hogy igy lehet együtt élni vagy ez tényleg általános jelenség ?


2016. márc. 14. 14:49
 1/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az embert sokszor pont a párja ismeri szinte a legkevésbé ? Ha mondjuk a bizalmasuk, barátaik tudnak ezekről, de a párjuk nem.. pedig ők élnek egy fedél alatt. Ennyire természetesen jön elő a kapcsolatok nagy részében a társas magány , a nemisismeremvalojában a másikat jelenség ?


Olyanokra is tudok példát, ahol az egyik fél a világ legcsodálatosabb emberének tartja a másik felet és tudom, hogy sok dolog van a multjában, amit a párja el sem hinne. Ezeket hogy lehet eltitkolni, amikor minden otthon töltött rezdülésedet láthatja a párod ?

2016. márc. 14. 14:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerni lehet a másikat, de megismerni nem.
2016. márc. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 VirágésBence ***** válasza:
Úgy, hogy egyszerűen nem viszi haza a dolgait, nem mutatja ki az érzéseit, nem hívogatja a szeretőjét... Nem nehéz titkolni a dolgokat
2016. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nehéz ? én még tartosan nem éltem együtt senkivel, és el tutdom képzelni, hogy nekem is lenne vmilyen nagy titkom, de azt nehezen, hogy -ha nem is mondom ki - de ne lássa a másik a hangulatomon, viselkedésemen, arcomon. vagy mindenki ekkora pokerjátékos ? abba már bele se megyek, hogy van-e igy értelme egy kapcsolatnak, vagy csak hátzartási munkavégzőrobotkén, biodiszletnként és lakotársként funkcionálnak igy az emberek. de hogy lehet ilyesmiket zsigerileg eltitkolni :?... mondjuk ha belegonodlok, én nő vagyok, és pl a férfiismerőseim, akiknek elhunytak hozzátartozoi, rajtuk sem látszott sosem semmi. szoval lehet, hogy a férfiaknak ez megy ?
2016. márc. 14. 15:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Ohohoh félre ne értsd kedves kérdező, ebben a nők is elég profik.2 évig hittem azt, hogy köze tökéletes kapcsolatban vagyok, bár veszekedtünk, de nagyon ritkán, nem voltak komolyabb problémák semmi.Aztán egyik napról a másikra bejelentette a barátnőm, hogy vége.Nem akartam elengedni a kérdést, hogy miért, így mondhatni addig veszekedtem vele, míg el nem mondta, hogy lassan fél éve semmit nem érzett és 2 hónapja szinte napi szinten megcsalt, mikor nem voltunk együtt.

Nekem nem tűnt, fel hogy bármi változott volna benne, de a világ összes pénzéért nem mondta volna meg.

Amúgy sem olyan nehéz titkokat tartani, bár itt én is mondjuk, hogy "meglepődtem" mikor kiderült.

2016. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem, akkor csak én vagyok ilyen kis naiv :)
2016. márc. 14. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos... én 3gyerrk után tudtam meg megbocsáthatatlan dolgokat apukáról. A családja is falazott neki...

Tiszta szappanopera... apuka azóta kirakva....

2016. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szüleim meghaltak 19 éves koromra. Ha nincs erre irányuló kérdés, családlátogatás nem derül ki rólam. Vannak dolgok amiket feldolgozunk vagy megtanulunk vele együtt élni. Idő kérdése. 29/f
2016. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!