Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire kell igazat mondanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell igazat mondanom azzal kapcsolatban, hogy van-e barátom?

Figyelt kérdés
Már jó pár hónapja nincs barátom, így alakult, egyenlőre ezen nem szeretnék változtatni. Viszont amikor találkozok sosem vagy ritkán látott volt osztálytárssal, sporttárssal, volt munkatárssal, stb., szóval nem járunk össze hetente sem. Megkérdezik, most mondjam, hogy nincs barátom? Csak összecsapnák a kezüket és nem hinnék el. De így meg hazudok. :((

2016. szept. 16. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Durva!
2016. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Miért kene ezt szégyenlened?

Attól, hogy egyedül vagy már nem vagy egy teljes értékű ember és nem lehetsz így boldog? Miért kellene másoknak azt hinni neked van valakid? Különben azt hinnék senkinek se kellesz?

Szerintem ez elég buta hozzáállás. Nem minden szingli azért van egyedül mert nem akadna neki senki, hanem mert nem feltétlenül kapcsolatfüggő.

2016. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Miért ne hinnék el? :D Hihetetlen, egyesek mekkora problémát képesek csinálni a legjelentéktelenebb dolgokból.
2016. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Néha én is gondolkozom azon, hogy hazudjak nekik :D Mondjuk én nem ebből az okból, hanem hogyha épp kirúgunk a hámból, akkor hivatásuknak érzik, hogy párt, vagy legalábbis partnert keressenek nekem az adott éjszakára. Néha katasztrófa :D


Ha nem akarsz igazat mondanod, mert kellemetlen, akkor nem kell ezt tenned.

2016. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Persze, kamuzzál csak, jól alapozod a bizalmat magad fele...
2016. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Na igen, aki értékeli a szexet, az nehezen meggyőzhető, hogy valaki csak úgy nem akar párt magának. Azért hazudni nem kell. Legfeljebb, gyanús leszel az illető szemében.
2016. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egy hete egy olyan volt munkatársamnak mondtam, akivel kb. 3 hónapja találkoztam, előtte meg kb. 4-5 éve. Egy sporttárssal 1 hónapja találkoztam, előtte megint évekkel ezelőtt.

A volt kollégám boldog volt, hogy van barátom, ezt nem értettem, nem kérdeztem vissza. De hozzá tette, hogy ő tenne róla, ha nem lenne barátom, az előzőt megverné...

Inkább beszéltünk másról.

Ok, hazudok, de én tényleg úgy gondolom, hogy csak kezdődne az összeboronálás, semmi szükségem rá. Többet nem mondok a barátomról, ki ő, stb. Tiszta szégyen vagyok. :((

2016. szept. 16. 23:17
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Bäzdmeg, én 22 éve adom azt válaszul, hogy nincs nőm.
2016. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

És akkor kitítanak ha lehülyézel embereket.

....

2016. szept. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8. a kettő nem uaz. Egy férfi, srác sztorizhat arról, hgoy egyszerre 3! lánynak csapja a szelet, ott voltam, hallottam, kolléganőm meg is dicsérte, kiröhögték a csajokat. Ha csaj mondaná, hogy 2! fiút szédít, a ribizli enyhe kifejezés lenne.


Egy srácra legyintenek, ha nincs barátnője: jó, legfeljebb tartós nincs. De ha csajnak nincs, akkor már kettőnél gondolatban landolt a telefonszáma, 3nak az emailcíme, stb.

1 hete találkoztam egy ált. isk. osztárssal, előtte kb. 3 éve, azelőtt pedig a ballagáson. Köszönés után: jól vagytok a pároddal? :))) Nem hűtöttem le, jól, köszönöm, megvagyunk. És ti? Utána elköszöntünk. Most sztorizzam el, hogy mi történt? Sztorizzam el egy hónap alatt gyakorlatilag vadidegennek akár 5x? Minek? Gondolja azt, hogy jól van, megnyugszik, majd úgyis csak 10 év múlva fogunk összefutni.

2016. szept. 18. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!