Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szép lányok! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép lányok! Van köztetek olyan, aki annyira attraktív, hogy láthatóan több pasi is furcsán néz rátok, adott esetben fél tőletek?

Figyelt kérdés
Buszon/villamoson (utcán) többször észrevettem már, hogyha egy tuti csaj felszáll, akkor több srác is úgy néz rá, mint egy ufóra és sokszor egyszerűen fél leülni mellé. Mi ennek az oka?

2016. szept. 18. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nalam altalaban a kezuk szokott remegni, ha valamit adnak nekem, felem vagy barmi :D. Vegul az az egy lett a parom, aki nem szenvedett ilyesmiben amikor hozzam kellett szolnia :D.
2016. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a kérdést miért a lányoknak teszed fel, miért nem a pasiknak, akik ufónak nézik a szemmel láthatóan Homo Sapiensnek számító nőneműt?
2016. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2: Inkább a csajok véleményére lennék kíváncsi. Milyen élményeik/tapasztalataik vannak ezzel kapcsolatban stb. A pasik részéről teljesen megmagyarázható a viselkedés oka: Önbizalomhiányból, komplexusból (arc, magasság, testalkat, kopaszodás stb.) eredeztethető nagyfokú szorongás és kiegyensúlyozatlanság.
2016. szept. 18. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Megválaszoltad, mi az oka. Ha tudod, akkor miért kérdezed? Priviket akarsz írni a válaszolgató csajoknak? :D
2016. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, gyakran észre veszem a pasikon a szorongást, és a bárgyú vigyorgast, ha kommunikálnak velem, ilyenkor én általában megnyugszom, mivel néha én is szorongós vagyok. :D próbálom oldani a helyzetet, néha esetlennek, szerencsétlennek mutatkozni, hiszen nekem éppen olyan kellemetlen a dolog... csak egy emberi lény vagyok, miért kell túlmisztifikálni a szépséget?!
2016. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én srácként mondom, hogy én is tapasztaltam magamon ilyet, vagy egyszerűen olyan, mintha egy aurája lenne, vagy olyan érzés, hogy egy olyan csaj, hogy úristen, én közelébe sem érhetek. Pedig tudom hogy hülyeség, mert a szépség relatív, de mégis olyan furcsa érzés :D
2016. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem tudom, kinek mi a nagyon szép csaj, maradjunk annyiban, hogy nem vagyok ronda, és volt már több ilyen tapasztalatom is.

Az idegeneket nem nagyon szoktam figyelni, de akikkel beszélgetek, és hajlamosak zavarba jönni az ilyesmitől ,azokról általában lesül beszélgetés közben. Vagy furcsán hadoválnak, vagy idegességükben szófosásuk van, vagy nem mernek a szemembe nézni. Az előző párom még az ismerkedéskor olyan zavarban volt, mikor először átmentem hozzá, hogy nem volt képes leülni és egy helyben megmaradni, fel-alá járkált a szobában idegesen. Azt rettenten aranyosnak és hízelgőnek találtam egyébként.

2016. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ülök le a szép nők mellé buszon, mert

1. Nem szoktam leülni buszon

2. Nők közelében mindig attól félek, hogy rám hívják a rendőrséget, mert ronda vagyok.

2016. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8: LOL, és milyen jogsértést követnél el?

Azért ha nem bámulod ill. inzultálod őket, akkor nem hiszem, hogy kihívnák rád a rendőrséget. Szerencsére még nem egy feminin diktatúrában élünk és biztosan nem is fogunk.

2016. szept. 18. 16:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten zavar ha valaki ilyen szinten zavarban van. Nekem az egyik volt pasim volt olyan, hogy megölelni sem mert, mert remegett a keze is...de a mai napig vannak olyan ismerőseim, haverjaim akik teljesen zavarba jönnek ha rájuk mosolygok vagy hosszabban a szemükbe nèzek.
2016. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!