Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem? Ez lehetséges? Vagy örökre megmarad a barátzóna?

Figyelt kérdés

Van egy férfi. Elkezdtünk randizni, majd sajnos annak következménye, hogy keveset találkoztunk, de sokat beszéltünk elvitte ez az egészet egy baráti irányba. Nagyon érdekes, mert 3 hónapja ismerjük egymást, viszont eléggé ragaszkodik hozzám. Elég nehéz természet vagyok, nagyon sok vita volt, és még ha nekem nem volt igazam akkor is ő jött utánam. Megmondta, hogy fontos vagyok és olyanokat elvisel amit más nőtől nem. Lefeküdtünk párszor, isteni volt neki is és nekem is. Azt mondja h nem szeretne tőlem kapcsolatot, mert túl bonyolult minden.

Nem szeretném áltatni magam, el is fogadom a döntését, de bennem van h jó lenne vele talán elmozdulni olyan irányba. Nem voltam még ilyen helyzetben, lehet tényleg csak barátságot szeretne, de érdekelne a kivülállók véleménye is, hogy lehetséges-e h esetleg mégis fontosabb vagyok neki, mint ahogy ő gondolja, vagy tényleg ne lássak bele többet.

A barátaim szerin igen, szinte olyan mintha kapcsolatban lennénk: mindent megbeszélünk, flyamatosan kontaktusba vagyunk, mindent tudni szeretne rólam, akár jó akár rossz, rengeteg közös programot csinál, tervez Ő velem, csak nincs kimondva h együtt vagyunk. Nem tudom.

Szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. szept. 21. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te? 17?
2016. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem. több
2016. szept. 22. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Túl bonyolult minden? Ez mit takar?
2016. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!