Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyi idő után vajon lehetsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után vajon lehetséges hogy újra együtt lehessünk?

Figyelt kérdés
Életem első nagy szerelmével, majdnem négy évig együtt jártunk. Hiába mondják hogy a tiniszerelem nem jelent semmit és a többi.... igen is tudtuk mi a szerelem és olyan mesébe illő az egész. De sajnos vége lett. ennek 12 éve. Most harminc évesek vagyunk túl sok mindenen. Én gazdagodtam egy kisgyermekkel és egy csomó tapasztalattal.Soha senkit nem szerettem úgy ahogy őt.Na szóval felnőttünk és most találkoztunk 12 év után. megtörtént aminek meg kellett és ugyan úgy érzek ahogy annak idején. Ez nem fellángolás vagy nosztalgiázás.... én 7 éve egyedül élek és várok egy normális férfira,lehet hogy pont rá. Nem merek róla beszélni nehogy elijesszem...várok egy kicsit. Vajon létezik ilyen hogy ezután együtt leszünk? Milyen szép is lenne.

2016. szept. 20. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
detto ugyanez van velem is, csak én 31, ő 33 és most fogom ujra látni 10 év után .
2016. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És meg mered neki mondani? Viszont nem akarom anélkül elengedni hogy megmondanám. Külföldön dolgozik, most itthon van... Nem tudom hogy fogadná, lehet neki csak szép emlék és ennyi.
2016. szept. 21. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
egy éve gonodlkodom ezen az ügyön, nekem is 6-8 év kihagyás után jutott ujra eszembe. egelőre össze szertnék vele barátkozni, aztán meglátjuk, mi lesz. de nagyon bizom abban, hogy az enyém lesz megint :) türelmes vagyok :) szerintem mindenképp keresd meg. :)
2016. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még is hogy mondhatnám el? Lehet eltaszítom vele és többé nem látom. Most itt alszik amíg itthon van, esténként jön aludni...Nem eszem nem alszom :)
2016. szept. 21. 20:15
 5/5 anonim válasza:
Vègül elmondtad neki? Ugyan így vagyok, csak nàlunk 5 èv telt el. Van mèg esèly arra hogy megint MI legyünk?
2021. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!