Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell elcsábítani, levenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elcsábítani, levenni a lábáról egy pasit?

Figyelt kérdés
Lányok és fiúk egyaránt írjatok. Előre is köszi.

2016. szept. 29. 05:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Flörtölj vele.
2016. szept. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Sehogy! Egy normális pasi kezdeményez, ha érdekled. Ha te nyomulsz az k...rvás és csak a nyomorék lúzer szüzeknek imponál az ilyen.
2016. szept. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Jajj hagyjuk már ezt kettes kommentelő.

Semmi k...rvás nincs abban, ha a nő kedvezményez.

A kérdésre térve: egy "Helló, szia! Tetszel nekem!" is megteszi, de alkalomtól függően, bármit felhozhatsz, hogy beszélgetni tudhassatok egymással.

2016. szept. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Titusztitusz ***** válasza:
48%
Hű...A kettes tényleg iszonyatos butaságokat írt...Vagy esetleg lélekben még mindig a "viktoriánus Angliában" él...Pedighát már 2016-ot írunk,ha minden igaz...
2016. szept. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Normálisnak kell lenni.
2016. szept. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ.

Ha párkapcsolaton belül vagytok, akkor az adott férfi ismeretében ez változik. Lehet a mocskos beszédtől és szexi fehérneműtől kezdve a főzőtudáson át a közös extrém sportolásig elég sok minden.


Ha ismeretlen a pasi, de te azt szeretnéd, hogy ez megváltozzon, akkor a legtöbbeknek tetszik, ha odamész hozzá és egyértelműsíted a szándékaidat. A direkt letámadás nem mindig nyerő, de ha kicsit flörtölsz, kelleted magad, incselkedsz, az akár eredményezheti azt is, hogy végül ő próbálkozik be nálad és akkor a ketteske is elégedett lehet (mondjuk, én sosem éreztem magam kuhrhvának, amikor bepróbálkoztam egy pasinál, ahogy ők sem kezeltek úgy, de hát, kinek milyen tapasztalatai vannak az életben, ugyebár).

2016. szept. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy a hatos írta. Semmi rámenősség, de egyértelmű jelek, hogy érthető legyen. Közeledik feléd, akkor nem lesz elutasításban része. Nem vagyok már fiatal, de régen is mindig a nők szedtek fel, mert én lusta természetű vagyok.

Vagy is, a nők mindig kezdeményeztek, ha akartak valamit. Ez soha nem volt ciki dolog.

2016. szept. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pasi szívéhez a gyomrán át vezet az út. :)
2016. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Hogy lehet levenni a lábáról? Elgáncsolod.
2016. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek:)
2016. szept. 29. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!