Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, irjatok magatokrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puskás Gellért kérdése:

Csajok, irjatok magatokrol mit szerettek. Mi a jó egy férfiba első ránézésre. Alapvető dolgok nem kellenek? Mit szerettek randin? Hogy kell levenni egy nőt a lábárol? Kérlek irjatok valaamit.

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Fő az udvariasság és a kedv, kisugárzás. Legyen ízléses, persze nem azt mondom, hogy öltöny és hasonló, hanem csak ne szakadt, össze nem illő traca öltözetű. Randin az a jó, ha érdeklődik, sokat beszél a lánnyal. Foglalkozzon csak vele.
2013. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első jól mondta! ( én ilyen pasit szeretnék! ) 14/ L
2013. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andicika ***** válasza:
Nézz mélyen a szemébe,mosolyodj el és mikor már úgy érzed még kacsinthatsz is. Ezt mi nagyon bírjuk. Légy kedves. Ha olyan a csaj akkor egy kicsitt hagyd hogy ő próbáljon meghóditani. Éreztesd vele jogy szereted . Olvass utána és ott találsz ilyen ..... Testbeszédet azokat olvasd el mert ha a csaj biztos hogy akar valamit akkor szt ő is utána olvas(ott).
2013. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

nekem egy párkapcsolat mondjuk a bizalomnál kezdődik, legyen kedves, legyen közös téma, ne legyen egy tapló paraszt, ne a telefonját nyomkodja egész végig, ne csak szexre menjen, ne csak a rib..c p.csák után koslasson. úgy kb ennyi c:

ez mondjuk csak rám igaz, de szeressen gépezni, mármint hogy mmorpg-kel játszani ilyesmi, nekem az már egy közös téma példáu, meg játszhatunk együtt, bár kevés ilyen lány van, a többi inkább lecsesz hogyha játsszol és nem vele törődsz, szal ne hallgass rám xD

2013. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én férfi vagyok, de szerintem nem baj ha Én is válaszolok. :)Tehát. Eddig úgy tapasztaltam, hogy nem mindegyik nő van oda a romantikáért, ha romantikus dolgot mondasz vagy teszel. Ezt is vedd figyelembe, mert túlzásba lehet vinni. Az első dolog, hogy férinak kell lenned, és ezt mutasd is ki, na persze nem arra értek, hogy azonnal fektesd le stb. :D Érted mit akarok! Ha első randiról van szo beszélgess vele sokat, keresd a közös témát, tartsd szóval, mert a hallgatás kínos lehet. Tégy fel olyan kérdéseket amikből letudod szűrni, hogy milyen is Ő. Úgy gondolom az első randi az ismerkedés randija, nem szól azonnal a csókról, közeledésről. Következő randiknál, lehet akár virág, vagy csoki, kézfogás, esetleg ölelés, puszi hasonlók. ADD ÖNMAGAD! ;)
2013. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
* Minden Nő más! Ezt elfelejtettem odaírni.
2013. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia engem elsősorban a pasi szeme az ami megfog. Nem ez az alapvető nálam de szetetemha szép a szeme . A tekintetből sok mindent ki lehet venni. Első randin hmm először is jelenjen meg időben ha késik az rosszul kezdődik másodszor is legyen elegáns nem kell annyira kiöltözni de lássam hogy készült a randira. Szeretem ha van mindig téma és kérdezősködik a pasi mert akkor.látom h érdeklődik irántam. Az első csók csakis a vége felé csattanjon el és te kezdeményezz
2013. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!