Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hiányzik mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél éves kapcsolatot úgy elrontottam ahogy csak lehet, szakított velem én esélyt kértem... Ő megadta de sose keresett mindig csak en, nagy ivbe sz.t ram. Most mikor utoljara behisztiztem azt mondta vege. Este irtam neki, hogy akkor miert hitegetett de nem irt vissza. Nagyon hiányzik:( mit tegyek? Irjak en ra? Es akkor mit mondjak? Megorulok:(

2016. okt. 2. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

1. tanulj a hibádból

2. zárd le a múltat

3. kezdj új életet

4. a hibáidat ne kövesd el újra

5. ha nem működik egy kapcsolat, nem kell erőltetni, képtelen vagy felfogni és kinyitni a szemedet, hogy már csak te erőlteted ezt a sz..r kapcsolatot?

6. minek akarsz írni neki? nincs benned semmi önérzet? vagy nem akarnál kicsit azon elgondolkodni, hogy miért így alakultak a dolgok? nézz magadba!

7. minek futsz olyan szekér után, ami nem vesz fel?

8. létezik még rajta kívül más pasi is! képes vagy ezt is felfogni?

9. a fájdalom múlni fog, ha teszel érte, hogy elmúljon!

2016. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

F vagy vagy L?

Ezt jo kemenyen leirtad, de teljesen igaz.

Megprobálom visszaszerezni a méltoságom....

2016. okt. 2. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

nem teljesen mindegy, hogy milyen nemű vagyok? a válasz szempontjából teljesen lényegtelen.


de ha ennyire érdekel, akkor leírom: N

2016. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne könyörögj senkinek többet... ne alázd meg még jobban magad!
2016. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!