Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiányzik ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ha nem tudok vele együtt lenni?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta ismertem 1 évig voltam a sráccal juniusban volt 1 éve már, hogy szakítottunk majd pár hónap nem beszélés után ismét elkezdtünk és kavartunk szerelmes volt belém újra akarta de nekem nem ment és mostsem menne úgy érzem de szeretem és hiányzik mindig a fejemben jár. K./18.
2016. aug. 17. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Megszokás, vagy az elszakadástól való félelem, a türelmetlenség, hogy mikor jön egy új, egy jobb, aki feledteti veled. Gyanítom az elsők voltatok egymásnak, vagy ha mégsem akkor mégis nagyobb volt köztetek a szerelem, mint az az elődeiekkel...


Mikor szeretsz valakit, de mégis tudod, hogy nem mellette van a helyed, akkor sajnos menni kell. Fáj, iszonyatosan fáj, de így lesz a legjobb. Így fejlődsz, így éled meg azokat, amiket vele nem élnél meg.

Aztán pedig ki tudja, lehet évek múltán újra egymásra találtok, de már mások lesztek és ha kellő türelemmel lesztek egymás felé és elfogadással, nomeg a szenvedély és a szerelem is fellángol újra, akkor van esélyetek és akkor már lehet te is másképp gondolod. :)

2016. aug. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!