Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha külsőre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha külsőre nem az ideálotok a férfi, de mégis tetszik benne valami?

Figyelt kérdés
A magas, vékonyabb, határozott arcvonású férfiak jönnek be alapból, a férfi akivel megismerkedtem, köpcösebb, alacsony, kerekded arcú, az érdeklődési körünk nem igazán egyezik. Bejövök neki nagyon, és valahogy én is örülök, ha találkozunk. Sokat beszélgetünk, zavarban vagyok, elpirulok, ha bókol, ilyenek. Nem tudom felszínesség-e részemről, valószínű az, de arra gondolok, mi va ha a kezdeti vonzalom elmúlik, és zavarni kezd, hogy alacsony (emiatt önbizalomhiányos), vagy hogy más érdekel bennünket? Mondjuk ennek ellenére sok mindenről el tudunk beszélgetni, értékrendünk azonos.

2016. okt. 2. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Én annak ellenére,hogy nem tetszett a pasi elsőre, elmentem vele randira.

Nem bántam meg. :) Azóta is együtz vagyunk. Mostmár ő a leghelyesebb és legszexibb férfi számomra.

2016. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*együtt
2016. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha vonzódsz hozzá, akkor ismerkedjetek tovább, még bármi kijöhet ebből. Gyakran nem az általunk elképzelt ideálunk mellett kötünk ki, légy egy kicsit rugalmasabb. Sok sikert nektek!
2016. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ebből egy nagyon boldog szerelem lehet :) Ha megnevettet és elpirulsz, mégis csak bejön neked :)

Ne görcsölj rá erre az ideál dologra.. jó lesz az, csak ne ellenkezz ennyire.

2016. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!