Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egy kicsit fura kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frank1997ize kérdése:

Lehet egy kicsit fura kérdés, de ki lehet-e szemről olvasni hogy tetszem-e egy lánynak?

Figyelt kérdés
Pl a csaj azt állítja hogy nem tetszem neki de,én meg azt mondom hogy nem így van.Hadd nézzek bele kicsit a szemedbe.

2016. aug. 5. 02:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze, ilyenkor simán ki lehet olvasni belőle ezt is, azt is hogy szűz-e még, hány pasija volt, és mit szeret az ágyban, és lenyeli-e.

Csak kell keresned egy PUA mestert, akitől ezt el tudod sajátítani.


Ha egy csaj azt mondja, hogy nem tetszel neki, akkor tuti kur.va isten, hogy nem tetszel neki, és bottal se... Mert a legtöbb esetben a lányok nem mondják ezt így bele az arcodba, inkább hárítanak, hogy legyetek barátok, vagy hogy neki van barátja. Ha odavágja, hogy nem jössz be neki, az a "tökéletesen esélytelen" kategória. Ha ezek után még toszogatod, hogy majd te kiolvasod a szeméből, hogy mi az igazság, mert nem hiszed el, azt meg úgy hívják, hogy égés.

2016. aug. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
A lányoknak egy szavát sem lehet készpénznek venni, viszont a szemükből sem lehet kiolvasni semmit, legfeljebb azt, hogy kötőhártya-gyulladásuk van.
2016. aug. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha kimondta, akkor nem tudom mit vergődsz.

Amúgy de, van az a nézés, amiből meg lehet állapítani, hogy bejövök-e neki vagy nem. Vagy amikor mélyen a szemembe néz, és el kezd pirosodni, vagy kiszárad a szája, vagy reflexből bizirgálja a haját. Nem robotok a nők, valamikor ők se nagyon tudják elrejteni a dolgokat :DD Viszont ez baromi jó érzés, hogy úgy néz, hogy legszívesebben megszexuálna. :DDDDDD 23/F

2016. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Állítólag az ember pupillája jól észrevehetően kitágul, ha olyasvalakire néz, akit szeret. Hogy ez mennyiben igaz, azt nem tudom. Próbáld ki.
2016. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ezt mondom.Még ők se tudják legtöbbször mit akarnak.Legtöbbször a szavuk se igaz,azért tettekből le lehet valamit következtetni.Miért?Egy fiú és egy lány barát miért jönnek folyton össze?Már egyre több ilyen van.Talán mert nem tudta akkor se a lány hogy mit akar.
2016. aug. 5. 15:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Első válaszoló.Ezek a nőcsábáaszok még képesek a saját anyjukkal is összejönni :D XDDD akkor egy lány barát az nekik semmi :D XDDD Mondjuk én már tanulom tőlük folyton módszereket :D
2016. aug. 5. 16:05
 7/11 Titusztitusz ***** válasza:
Ki lehet olvasni,kis gyakorlattal...Hogy mit kell figyelni?Hát azt,hogy tágra mered-e a szeme amikor rád néz,hosszú,pillantásmentes időszakok vannak-e,nézés közben mozog-e a hölgy szeme az arcodon ide-oda,meg hogy csillog-e a szeme ha rád néz...Ha az előbb sorolt dolgok megvannak egyidejüleg,akkor rendben vagy a csajnál,de ha ezek a dolgok, vagy legalábbis a nagyrészük nem jellemző a nő nézésére,akkor egész biztos az,hogy nem jössz be neki...
2016. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azok amiket leírtál azok meg vannak,de még nem biztos hogy ez elég ahhoz.
2016. aug. 5. 16:12
 9/11 Titusztitusz ***** válasza:
De biztos...
2016. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez azt jelenti.Hogy elkezdhetek hozzá másként beszélni.Mint egy férfi a nőhöz?Már elég régen találkoztunk.Szeptember 17.én lesz kicsivel több mint 3 hónapja meg régen is beszéltünk és szeptember 17.én ott lesz egy bulin amire én is megyek.Talán aznap még össze is jöhet akkor :D
2016. aug. 5. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!