Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mit jelent nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit jelent nektek (konkrétan a Te személyednek) Az alábi idézet? Kicsit szerintem, olyan mese, álombeli elvárások összessége. Miért csak a fiú/ férfi alkalmazkodjon, aztán ha valami ezekközül nem stimmel, akkor durci, rosszabb esetben kopp.

Figyelt kérdés

Nem Nagy, irreális elvárások ezek EGYÜTT? : )


[link]


Hím nemű egyedek is reagálhatnak, sőt KELL IS . :)



#vgcv
2016. okt. 2. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

1. Nem irreális, ez az ALAP. Minden férfi tudja ezt nyújtani. Ha te nem, nem vagy férfi.

2. Ezt egy csaj írta, hogy mire vágyik. Nem párkapcsolati egyszer egy nőknek és férfiaknak. Miért írjon arról, hogy mire vágyik egy férfi? Lehet nem is tudja. De annyi esze már van, hogy nem kezd el egy férfi nevében baromságokat írni.

3. Kb. annyira kell komolyan venni a fb-on a népköltészet bölcsességeit, mint a közmondásokat. Nekem olyanok, mint öreganyám hímzett falvédői: csicsa kép közepén gagyi okoskodás.

2016. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1. Világos, ha valaki en nincs meg valamelyik az már dedós. Ha nem úgy ugrál ahogy fütyültök , már öntelt egoista,stb. :)

2. Értelmetlen amit írtál.

3. Ebben egyet értünk. :)


Na most akkor én csak 1/3 részt vagyok férfi a szemedben? :)

2016. okt. 2. 23:02
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Miért értelmetlen az 1-es második pontja? Pedig nagyon is igaza van. Ez a csaj csak leírta, ő mire vágyik, nyilván férfiak nevében nem írhat mellé egy "Nekem egy NŐ kell" kezdetűt, vagyis írhat csak nem lesz hiteles :D
2016. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert nem is tudom, hogy jön ide, az, hogy mire vágyik egy férfi. Tény, hogy nő írta. Férfi mát írt volna. Nem az volt a krdés, hogy ki írta(ez még egy debilnek is lejön). Hanem, hogy ninek mit helent női szemmel. Mint pl Nektek. :)
2016. okt. 2. 23:10
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a nők többsége egy ilyen pasira vágyik.
2016. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem irrealis, mas kerdes, hogy nekem nem feltetlen ez az idealom, nem szeretem ha a ferfi vezet es ha beprobalkoznak nalam, azt se o hajtsa el, maximum ha eroszakosan nyomul. En ezeket elnyomasnak ereznem.
2016. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is nagyjából megfelel amit írt de nagyon általános dolgokat sorolt fel ami mindenkinek mást jelent. Pl mi a nyálas mi számít nagyképűnek stb. így már csak azért sem lehet irreális mert teljesen egyénfüggő mit is ért alatta.

Ami engem illet az én életemben én hozok döntéseket tehát én hajtom el a pasikat és nincs szükségem egy vezetőre se arra hogy valaki pöffeszkedjen mellettem meg a mellét verje hogy ez bizony az ő csaja. Emellett nem szeretem a játszmákat így a húzom az agyát rész eleve értelmetlen a számomra.

Amúgy nem értem miért irreális elvárások ezek. Legyen kitartó (ami kell egy kapcsolathoz) Ne szégyelljen (ami kell egy kapcsolathoz) Elviselje a rossz tulajdonságokat (kell egy kapcsolathoz) egyenlő mértékű legyen a romantika utáni vágyunk (fogja a kezem de ne legyen nyálas) (kell egy kapcsolathoz) ne legyen féltékenykedő (kell egy egészséges kapcsolathoz) megoldásokat keressen ne kifogásokat és akarja velem tölteni az idejét (kell) nőnek érezzem magam mellette és a szememben ő férfias legyen/maradjon. (kell egy kapcsolathoz)

Ha végiggondolod csak olyat írt ami feltétele egy kapcsolatnak.

2016. okt. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Úgy gáz az egész, ahogy van. Egy felnőtt nő nem ilyen férfira vágyik.

Olyan érzésem van, mintha a nagyra nőtt kislány keresné az apukáját...

Részletesen nem taglalnám, miért ez a véleményem, elég csak az igéket nézni: pl. mosolyog, vezet, övé vagyok, viselkedik, kezel(??!)... :)

Áááá... Über dedó! :)

2016. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8# akkor fejtsd ki milyenre lol
2016. okt. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Első vagyok: komolyan kérdezem, ebben mi az irreális!? Ez egy higgadt, határozott férfi leírása, aki nem hisztizik meg féltékenykedik ok nélkül.

Ez már irreálisan magas elvárás!? Agyam eldobom.


Kérdező: én onnantól nem tekintenek férfinak, hogy kiírtad a kérdést. Konkrétan besértődtél, hogy ez neked túl sok, és mit tud adni a nő cserébe, meg amúgy is: mindenkinek a qurvaanyját, mert nincs csajod.

Adjak zsepit?

2016. okt. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!