Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfi ha közös jövőről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi ha közös jövőről, konkrétan esküvőről, házasságról beszél, azt úgy is gondolja általában?

Figyelt kérdés

Perszehogy tudom, hogy nem lehet általánosítani :D Csak vélemények, tapasztaltok érdekelnek.

SZóval még nem vagyunk együtt annyi ideje, hogy ez aktuális legyen, én magam sem agyaltam rajta, de figyelmes lettem több ilyen megjegyzésre. Ez jelent valamit a férfiaknál általában(!!!általában), vagy az elején mind ilyen, és csak később alakulnak a "nem akar elvenni, mit tegyek?" kérdések?

:D


2016. aug. 18. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyit azért igazán elárulhattál volna, hogy mennyi ideje vagytok együtt.
2016. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint az elején mindig feljön ez a téma. Aztán később bepánikolnak, ha tényleg mélyebb lesz a kapcsolat. Ő is beszélt nekem erről, meg gyerekről, aztán utána "ehhez még túl fiatal" (nem mintha én mondtam volna neki bármit is), majd párkapcsolatunk 5. hónapjában szakított is.:) De ez csak 1 példa. Biztos vannak olyanok, akik komolyan is terveznek.
2016. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg úgy gondolja, a motiváció a kérdés... hogy ez egy belülről jött saját ötlet, szükséglet,

Vagy pedig egy külső kényszerítő erő, megfelelés a leendő arának.

2016. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1 éve vagyunk együtt, szóval azért nem két hete.

Csak nemrégiben kezdte ezt néha-néha megemlíteni, aztán egyszer alkohol hatására elég sokat beszélt róla, bár nem tudom, az éppen jót jelent-e vagy rosszat :D

2016. aug. 18. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi párommal 7 hónapja vagyunk együtt, gyakran felhozza a témát, volt, hogy konkrétan nekem szegezte, mit válaszolnék, ha majd megkér. Én ezt jó jelnek veszem, hiszen ez azt jelenti, hogy boldog, és le tudná így élni az életét a jelen állás alapján. Nyilván ezt még nem lehet teljesen komolyan venni, nagyon sok múlik azon, hogy alakul a későbbiekben a kapcsolat, illetve az is normális, ha a valódi lánykérés, házasság előtt bepánikol picit az ember. Hiszen ez egy komoly döntés, nagy felelősséggel és elhatározással jár, ettől csak az nem fél, aki vagy 100%ig biztos magában és a párjában, vagy bolond :)
2016. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. A beszéd semmire nem utal. Az esküvő úgy történik, hogy lánykérés, szervezés, majd a szertartás. Ha csak dumál, de nem történik semmi, azon nem kell meghatódni.

Mondjuk ez tőlem idegen, én annak fogok esküvőről beszélni, akit el is szeretnék venni. De a húgom exe ilyen volt: állandóan virágcsokrokat hozott, szépeket mondott, nekünk is mondogatta, hogy ő lesz a felesége, aztán megcsalta és eltűnt a ködben.

2016. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!